Sevmeyen erkek bakar mı?

çok sevdiniz plotanık sonra bır sekılde acıkaldınız berbaer yemek yedınız cat ıctınız yurudnuz terketti evlenmeyı dusnmuyormuş onun aradığı başka anlarsınız ilk evliliğinde aldatılmış terketti bunalıma girdim.

Şimdı nerede görs ebakıyor yumrukları sıkıyor 2 gun ınce garajta karşılaştık basını cveırp otobuusn ıcınde baktı benım otobusum daha hareket ememıstı sabahın 7 sınde karşılaştık neden bakıyor ben 29 o 3 6yasında..

Güncellemeler:
gözlerimin içine içine bakıyor utanması laızm ben iyim yatılcak kız değilim terketti öyle an geliyor karşılaşıyoruz göz göze kalıyoruz ben kafamı cevırıp yoluma gidiyorum..

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• kafası karışmış pişman

1|0
    0|0
    • tesadüflerle sevdım 3yıl şiirler yazdım ismini 2 yıl bilmdim 5 yaş anneme gıderken oynadığım çocukluk ark aieller tanıdık cıktı ilk esı aldatmış ben coks evdım terketti korktu sevgimden ama sısmdı nerede görse bakıyor gözlerimin içine iine pişmanmı dıyorsun.

• terketti ben adım atarsam

aaa ne biçim kız kızı terkettım hala bana laf edıyor demezmi dusunmezmi:( o kotu kadınlarla yatıyor kalkıor... bekleyeyeımmi böyle ona bakayım cesaret vereyim...

• çok haklısın yalvarsın ozaman uyuz

Erkekler Ne Diyor 5

• pişmanlık elde dememişlik

1|0
    0|0
  • belki ilk etapta ona davranışın yemen ve içmen ona ters tepki yaratmış olabilir,yada başka bişi, sen genede ona sor ve hemen cevap vermesini bekleme biraz süre tanı amacının ne olduğunu öğren, sende ona niyetinin ne olduğu söyle yoksa burda bir çözüm bulamazsın gibi sadece tavsiye alır ona göre hareket edersin

kısaca ikinizde açık ve doğal olun derim...

1|0
    0|0
    • ilk yemedik içmedik ben ona cıldıktan sonra 1 ay sonra yuz yüze gorustuk tesadüflerle tanıştım ama 5 yas oynadığım çocuk aieler tanıdık cıktı sureklı ras geliyorduk.

• o değilde sanki sen unutamamışsın.

1|0
    0|0
  • Psikoljk sornlri var ugrasma zararli cikarsin

1|0
    0|0
  • Bakmaz.

Eğer gözlerine bakarken sürekli gözlerini kırpıyorsa seviyor demektir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...