Tanıdığınız bir kız size hediye verse ne yaparsınız hoşunuza gidermi ne düşünürsünüz kız hakkında

tanıdığınız bir kız hediye verse ne yaparsınız hoşunuza gidermi ne düşünürsünüz kız hakkında kabul edermisiniz hediyeyi

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir kız Hediye verirse Hemen teklif ederim ne diyim tabi kızı görmek huylarını bilmek falan filan lazım işte ama ben birşeyler bekliyor umuduyla bakarım yani kolay kolay bir kız erkeğe hediye vermez bırak normalde doğum gününde bile zor hediye verenler var erkekler verebilir ama kızları bilmem kız hediye almışsa onu düşünüyor falan filandır erkekte bunu anlaması lazım salak değilya

0|0
    0|0
  • tanıdıgım bir kız hediye verse şaşırırım dogrusu:) cunku normalde hediyeleri her zaman tanımadıgımız kızlar bize verir:)))

0|0
    0|0
  • Hoşuma gider ama hediyeye göre değişir tabi pahalı olmasından bahsetmiyorum

:D

0|0
    0|0
  • Ben kırmızılısını istemiştim! >:(

0|0
    0|0
  • elbette hoşuma gider. ama hediyenin sebebinide merak ederdim. bana ilgisi var diye düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • İlk başta bu kız hoşlanıyomu benden diye düşünürüm. Sonra hediyenin sebebini sorup amacı neymiş öğrenirim.

0|0
    0|0
  • Ya şimdi bazı erkekler var hediye verirsem acaba yanlıs anlarmı korkusunda bence kızlar her zaman vermeli onlar daha cesur erkekler kızlara çok korkulu bakar

0|0
    0|0
  • bir erkek olarak buluttan nem kaptığımı belirtirtmekten gurur duyarım

saygılarımla

0|0
    0|0
  • hediyeleşmek islam dininde sünnettir...

benim hoşuma gider

0|0
    0|0
  • Hediye almak güzeldir herkesin hoşuna gider hele ki yeni tanıştığın insandan

0|0
    0|0
  • hoşuma gider teşekkür ederim.

0|0
    0|0
  • Öküz altında buzağı ararım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok hoşuma gider

0|0
    0|0