Kızlar böyle bir durumda ne yapardınız? seçim sizin

evin yolunu tutmuşsunuz salına salına yürüyorsunuz yani aceleniz filanda yok karşıdan size doğru yaklaşan uzun boylu iyi fizikli bir erkek gördünüz yanınıza gelip size şöyle söyledi '' ya pardon telefonumu evde unuttum acilen arkadaşıma bir mesaj atmam lazım telefonunuzu ödünç alabilir miyim? telefonunuz veriyorsunuz tabi insanlık hali işini halledip telefonunuzu size geri veriyor yürümeye devam ediyorsunuz ve 1 dk sonra o da ne? hiç tanımadığınız bir numara size mesaj atmıl gelen mesajsa '' teşekkürler telefonumu buldum :)'' böyle bir durumda ne yapardınız?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel bir jest :) ne kadar ileri gider bilemem ama erkekteki cesaret kadar güzel bişey yok hoş,öyle bişeyde yok :) biz kızlarında sorunu bu bekliyoruz ama bir tık yok. Daha,konuşma bile başlatamıyorlar bizden bekliyorlar... İnsan kıskansada biraz belli eder dimi :)

0|0
    0|0
    • sende erkek mesaj olarak ne yazsa daha iyi olur dersin? :) '' numara içinde ayrı bir teşekkür ederim'' iyi mi?

• Son cümleni yazman fazla iddialı olur bence. Ben alırım aldım gibisinden. Daha yumuşak yaklaşmalısın kusura bakma numaranı aldım ama... Devamına da hafifletici bir romantik sebep. Diğer türlü gerçekten bazı kızlar buna hayır diyemiyor..

Kızlar Ne Diyor 2

• kız telefonu verıyorsa begenmıstır, erkegın yaptıgıda kotu bı davranıs degıl cesaretınden dolayı kutlarım nıce aşklar başlamadan bıtıyor malesef cesaretsız kendını bısey sanan erkekler yuzunden bana boyle yapan olsa hosuma gıder dogrusu bunu düşünebilen erkeği tebrık ederım

0|0
    0|0
  • Ben vermeden once numarami kapatirdim sonra verirdim ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...