Kaybedenler Kulübü saçmalığını dinlemeye iten sebep ne olabilir?

Gerçekten enteresan bir durum 2 tane yaşlı herifin küfür dolu bir program yapması ve her hatta bağlanan kadınla cinsel bir bağ kurmaya çalışması, 15-18 yaşında ergenlerin programı takip etmesi ve bundan haz alması gerçekten utanç verici. Babası yaşında adam canlı yayında orda çalışan bir kıza seni şuraya yatırıp iki kişi çakarız falan gibi laflar etmesi ve o kızın orda çalışması hatta bağlanan zihin yoksunu kadınların 2 tane tipsiz herifle ilişki kurmaya çalışmasını anlayamıyorum. Bu herifler hayatları boyunca aynı şeyi yapmış nerdeyse bu program onların tutunucak dalı oda olmasa bomboş yaşamışlar zaten. Böyle birşey ne kadar etik bu bildiğin sapkın bir program çocukları veya beyinsiz yetişkinleri bunu dinlemeye iten ne merak ediyorum ?

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar bastırılmış duygularını gün yüzüne çıkaran iki tane adam bulmuşlar, bu durumdan hoşnutlar. Bence dinleyiciler de en az anlatıcılar kadar sapkın. Toplumumuza aykırı bu tür şeyler. Zaten kapattılar sonunda. Filminden de hayır yoktu, ahlaka aykırı.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• adı üstünde işte kaybedenler kulübü böyle yaparsanız kaybedersiniz diyor daha ne desin :D

0|0
    0|0
  • kardeşim bizim zırto batı özentisi yönetmenlerden ne bekliyordun? Çağan ırmak ıssız adam vardı bakıyorum galasından çıkan ünlülere övgüleri fena değil.filme giriyorum iki dakikada bir haldur huldur sevişme sahneleri filimde başka birşey anlamadım.adam hayatında kız görmemiş kaptan mağara adamı gibi :D anlayacağın filmlerden çok farklı gerçek hayat

0|0
    0|0
Yükleniyor...