İlk aşkınızı unutturabilen, kendisini size ilkinden daha çok sevdiren biri oldu mu hayatınızda?

İlk aşkınızı unutturabilen, kendisini size ilkinden daha çok sevdiren biri oldu mu hayatınızda? Sizce böyle bişey mümkün mü? Yoksa insan sadece bir kere mi o derece aşık olur?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• unutmak kelimesi ilk aşk başlığı altında kullanılması mümkün olmayan bir kelime bence çünkü unutmuyorsun. sonuçta onun sana öğrettiği sevgiyle bir başkasını seviyorsun o özlemeyi öğrettiği için bir başkasını özlüyorsun. biri çıkar onunla vakit geçirirsin hoşlanırsın seversin tabi elbet. evliliği düşünürsün eminsindir seni çok seviyor yürürüm dersin sonuna kadar. ama bir gün çok tatlı bir nine olduğunda biri gelir torunun yaşında çok mu sevdin diye sorar. işte o zaman dua edersin cennetine gireceksem eğer Allahım dünyada kocamla yaşattın ahirette sevdiğimle yaşat...

ee ne demişler. sonra bir gün herkes sevdiğine kavuşacak dediler başladık ölümü beklemeye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İlkinin acısı fenaydı unutmam çok zaman aldı çocuktuk masumduk farklı şeylerdi. İkinci kez aşık olduğumda üniversiteyi bitirmek üzereydim daha olgundum aşkta aradığım kriterler daha farklıydı. Hangisini daha çok sevdim ya da daha çok aşık oldum bilemem ama ilkler daha başka orası kesin.

0|0
    0|0
  • ilk aşk ilk el ele tutusma ılk sarılma ilk bulusma ilk kavga ilk gezme ilk yakınlaşma ilk sırdaş ilk kalp carpıntısı vsvsv bırcok seyın ılkı demek ve ılkler hıc unutulmaz ılkler kadar kımse sevılmez

0|0
    0|0
  • Hayır ve asla onun yerini alamayacaklar.

0|0
    0|0
  • hayatın her anında herşey mümkündr diye dşnyrm hayat

0|0
    0|0
  • İnsan bir kere aşık olur..

Hayır, olmadı öyle biri.

0|0
    0|0
  • ilk aşkım kimdi ya unuttum beni çok seven biri oldu mu onuda bilmiyorum

0|0
    0|0
  • ilk aşk ne ya aşık olmamışımki hemencecik unuttum :) 2. sevgilime fena aşık oldum ayrıldık hala unutamadım yerinede kımseyı alamadım.

0|0
    0|0
  • ilk aşkı hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • ilk aşkın yeri farklıdır izleri mutlaka kalır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bence onu ben değil hayatına dokunduğu hiçbir kadın erkek genç yaşlı unutamaz.

0|0
    0|0
  • kişilige baglıdır kardeşim bu :) kimi unutumaz kimide unutur :)

0|0
    0|0
  • bu ömrün booyunca munkun kardeş bende aynısı oldu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...