Normal kız hangisidirrrrrrrr?

Evde oturan saçını boyatmayan doğal olan kıza kezban

Sokaklarda gezen eğlenen mini etek giyen kıza kaşar deniyorsa

Normal olan hangisidir?

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• evde oturup bısey yapmayan kızı ıstıyosa bı erkek zaten benmle anlaşamaz...ben sevgılımde gezmek ısterım.. ne var bunda... kı dısarda gezen makyaj yapan her kız eglenmelık kızdr dıye bakan beyınsız bırı bana bakmasn zaten...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• evde oturan kız eskidendi. şimdi kendi ayakları üstünde duran güçlü kızlar tercih edilmekte. ben şahsen özgüveni ve kariyeri olan kızları tercih ediyorum

1|0
    0|0
    • :)) mini etek giyen kızlara kaşar diyen erkekler hakknda ne düşünüyosun?

• mini etek giyen kızlara kaşar diyen erkeklerin beyni kaşar olduğu için öyle düşündüklerini düşünüyorum. Ama şunu da söylemekte fayda var böyle düşünülmesinin bir sebebi de bazı kızların hareketleridir. ama artık günümüzde namus kavramı çok değişti. namus insanların bacak arasında değil beyninin içinde düşüncesindedir. Bununda bir çok örneği mevcut.

• Normal olan kız kımseye özenmiyendir doğruyla yanlışı ayırt edebilen? ağır olur kendine has stil sahibi ve yerınde söz eder ona göre hareket eden normal olur.

2|0
    0|0
  • Yerine göre davranan kız normal kızdır.

0|0
    0|0
  • o söylediklerinin hiçbirisi belirleyici etken değil, önemli olan karakteri, her şey göründüğü gibi olmayabilir (bence)

2|0
    0|0
  • herkez kezbann olamaz sen rahat ol kasar namıyle gezmekten sen kezbanın gururunu yasa :)) alacak adam dua etsın allah

0|0
    0|0
    • Ben kezban değilim mini etek dekolte vs giyiyorum

• normal kız benim eve gelendir:)

0|0
    0|0
  • Kezbanları seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Benim kezban diye arkadaşım var saçını boyatıyor evde de hiç oturmuyor devamlı çalışıyor niye öyle diyorsun

0|0
    0|0
  • Kezbana aşık olunur, kaşar dediklerimizle gönül eğlendirlir kullanılır.

0|0
    0|0
    • :) erkeğin kaşarısın sende

• hayır, bahsettiğim sizinde kaşar dediğiniz kızlar salak oluyo hemen kanıyolar.

• bana göre evde oturan kız doğrudur sokaklarda o kucak senin bu kucak benim diyende emin ol kezban onlardır ...

0|0
    0|0
  • saçını boyatıp evde otururken mini etek giyen kız normaldir

0|0
    0|0
  • eteği evde bana giyerse sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • her ikisi de normaldir..

ne demişler topal atın kör alıcısı olur..

herkesin bir beğeneni olur..bana sorarsan kaşar olsun derim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya bunlara yaranmanın yolu yok salla o yuzden

1|0
    0|0
  • normal olan kimseyi takmayandir .sacini boyatan disarda gezen kasar degildir arkadasim

0|0
    0|0
    • ben söylemiyorum bunu zaten erkekler söylüyor canım

• diyorum iste takma

• Takmamak eldemi bazen çok önyargılılar sinir bozucu

Yükleniyor...