Sevgilim mesaj atmıyor nedenine gelinceee...

2 gün önce sevgilimle çarşıdan eve dönüyorduk .Polis çevirmesi vardı ve bizi durdurdular.Ehliyeti olmadığı için 3bin tl ceza yazdılar 17 yaşında sevgilim lise4. sınıfa gidiyor.o gün çok kötü oldum ben .Ben bulusalım demiştim birde :( mesaj atmıyor bana ogünden sonra çok garipleşti bir sorun mu var dedim yoo falan diyo ama mesaj atmıyo şu saat olmus. stajdan dolayı yazamıyorum diyor ama ben farklı şeyler hissediyorum ne yapmalıyım üstüne gitmek istemiyorum .Annesi babası çok üzülmüşler üstüne gitmişler haberlerini alıyorum kuzeninden.Ve tam bir araba hastası ne yapacağz bilmiyorum..Mesaj atmamasının nedeni bu mu acaba suçlu olarak beni mi görüyor kafam çok karısık :(

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Adam 3000 Tl ceza ve arabayı bağlattırmış seni düşünecek hali mi kalır zaman ver biraz o şuan kafasını taşlara vuruyordur hatta sana bile sinirli olabilir seninle arabayı çıkarıp çarşıya indiği için :D

0|0
    0|0
    • arabayı vermişler ama geri.ben benm yüzümden dedgmde olacagı varmıs dedi.hayırlısı buymus falan dedi arkadasımada aman çokta tın fılan demiş.bilmiyorum.

• ben ogün gece bisürü güzel mesaj attım cevap bile vermedi sabah günaydın yazmadı.bende buyüzden daha yazmak istemiyorum.yazsam mı acaba şimdi :S

• Tmm atma artık kafasına dank edip sana mesaj atacaktır

Erkekler Ne Diyor 12

• Ehliyetsiz ARaba Kullanmak Nedir Lan ?. Milletin Canına Kastınızmı var. ? Ehliyetim Var Kız Arkadasımı Arabaya Almaya Korkuyorum Bunlar Ehliyetsiz Arabaya Biniyorlar :D oh olmuş hak etmiş. sana gelince sende hak ediyorsun

0|1
    0|0
    • ehliyeti keyfimi yok 17 yasında oldugu için anlamanda sorun var sanırım.kimsenin haayatı seni ilgilendirmez ayrıca.yorum yapma bidaha

• Bence Kontör Alıcak Parası Kalmadı (:

0|1
    0|0
  • ya adam a geçmiş geçen. biraz zaman ver.

0|0
    0|0
  • ulan büyüyünde kalkışın gezme tozmalara, iyi yapmış polis hak etmiş seninki.. ehliyet mahalle bakkalında satılsa alırdı zaten ... D gidin işinize okuyun biryerlere gelin bırakın gereksiz işleri

0|0
    0|0
  • Ailesinden dolayı üzgündür ondan atmıyordur.

0|0
    0|0
  • 3.000 he :D hazmetmesı uzun surer beklmen gerek

0|0
    0|0
  • adamı bitirmişsin:)

0|0
    0|0
  • haketmiş, yimiş cezasını

şimdi o cezanın acısını ömür boyu unutmaz , ayağnıda denk alır

0|0
    0|0
    • neyi haketmiş ya.bazı dengesizlerin ehliyeti varda ne işi yarıyor zekasızca araba kullanıyorlar.

• ya ne alakası var 2 yıldır kullanıyordu zaten acemi değil yani .

• 2 yıldır insanların canını tehlikeye atıyor yani, az bile yemiş cezayı

• Çocuk üzgün olduğu için mesaj atmıyodur kafaya çok takıyodur 3bin TL az para değil

0|0
    0|0
    • ama konustuk sonrasında .dün çok kötüydü aşkım falan dedi.babasına okulu bırakcam diyomuş.babasıda satıcan arabayı yoksa yakarım diyomuş :( şimdi arabayı satması mı lazım

• ama ben onun yanında olmak istiyorum konusmak istiyorum buna izin vermiyor.rezil oldugunu düşünürmüydün sen olsan.bence rezil olmadı çünkü yaşı küçük ne suçu var :(

• Sana karşı ezik duruma düştü belki de, ben olsam yaşım küçük diye rezil olduğumu sanardım

• bence senin 3 bin kadar değerin yokmuş gözünde ayrıl gitsin bence

0|0
    0|0
  • dakika yükletmeye parası kalmamış nasıl mesaj atsın

0|1
    0|0
  • 3 bin tl bana girse ben kimseyle konuşmam :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• suçlusun sonuçta ya

0|0
    0|0
  • seni degil araba hastası oldugunu biliyorsun arabası için üzülüyordur :) üsütne gitme düzelir zamnla

0|0
    0|0
  • para daha önemli gelmiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...