Tuncel Kurtiz Hayatını Kaybetti

Tuncel Kurtiz Hayatını kaybetti Usta Tiyatro oyuncu Tuncel Kurtiz Dayı olarak bilinen ünlü sanatçımız bugün hayatını kaybetti Sadece Bilgilendirmek istiyorum hakkında ne düşünüyosunuz

Güncellemeler:
link burda dır arkadaşlar Dev bir tiyatro oyuncusu öldü onun gibi bir oyuncu bir dağa gelmez

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ah be ramiz dayı çok severek izlerdik kendisini ayrıca şiirleri çok güzel okurdu rahmetli link oysa herkes öldürür sevdiğini ama herkes öldürdü diye ölmez ! rahat uyu

0|1
    0|0
    • Allah rahmet eylesin. İnanıyorum söylediğini candan söylediğine.

ama bugünki karar yarın bozulur çokken. kendi kendimize verdiğimiz sözü tutmak en çabuk unuttuğumuz şeydir ne yapsak.

Mademki bu dünya bile yok olacak birgün sevginin bitmesine insan niye üzülsün aşkmı kaderi kovalar kadermi aşkı daha kimseler çözemedi bu bilmeceyi be hocam.

Kızlar Ne Diyor 7

• Hadi yaa seviyoduk biz onu :S

0|2
    0|0
  • Allah rahmet eylesin.geçen muhteşem yüzyılda aklıma geldi,dedim bu adam büyük oyuncu yaşına rağmen sahnelerde hala :(

0|1
    0|0
  • 77 yaşında adam normaldir artık. Allah rahmet eylesin.

0|1
    0|0
  • Müthiş bir insandı :(

0|1
    0|0
  • Ben şaka yapıldığını sanmıştım, çok üzüldüm ya :(

0|1
    0|0
    • Şaka olsa yayınlamazdım bende şaka sandım netde gördüm ama gerçekmiş gerçekten üzüldüm ya

ama bugünki karar yarın bozulur çokken. kendi kendimize verdiğimiz sözü tutmak en çabuk unuttuğumuz şeydir ne yapsak.

Mademki bu dünya bile yok olacak birgün sevginin bitmesine insan niye üzülsün aşkmı kaderi kovalar kadermi aşkı daha kimseler çözemedi bu bilmeceyi be hocam.

• Ne çok severimm :( link

0|1
    0|0
  • geçit yok şiiriyle hatırlayacagım seni..nur içinde yatt

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Allah rahmet eylesin. Toprağı bol olsun. İyi bir sanatçıydı.

0|1
    0|0
  • allah rahmet etsin

0|1
    0|0
  • allah rahmet eylesin...

0|1
    0|0
  • Mekanı cennet olsun

0|1
    0|0
  • Çok üzüldüm şahsen.

0|1
    0|0
  • allah rahmet eylesin büyük insan büyük sanatçı. kelimelerin bile anlamsız kaldığı bir durum bu resmen. ne yazsak boş ne yazsak onu tanımlayamayacak olan dev bir sanatçıydı.

0|1
    0|0
  • yapma be en sevdiğim oyunculardan dı onu da mı kaybettik ALLAH rahmet eylesin eşi dostuna yardımcı olsun :(

0|1
    0|0
  • kral adamdı allah rahmet eylesin çok üzüldüm

0|1
    0|0
  • Herşeyiyle adam gibi adamdı, Allah rahmet eylesin

0|1
    0|0
  • İyi bir adam oldugu burdan belli mübarek bir günde öldü

0|1
    0|0

• ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun on numara beş yıldız bir oyuncuydu :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...