Sevgilimi ararken çekiniyorum artık

ben arıyorum sürekli sizcede bir tuhaflık yokmu. ben aramazsam ne arayacağı var nede soracağı . artık aramaya çekinir oldum. Aramamalımıyım artık

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir süre arama bakalım ne yapıcak

0|0
    0|0
    • odun o birazpek bişey yapmaz hiç bişey olmamış gibi yine devam eder

• Nerde odun var bulup seviyorsunuz :) suç sizde :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet biraz sessizliğe gömülmen iyi olur, farketsin ki o sana ulaşsın biraz da tepki gösterirse durumu anlat o anda...

1|0
    0|0
  • Bir süre arama ve bu süre zarfında ilişkinizi gözden geçir sonrada sakin kafayla konuş bana göre sıkıntılı bir durum

0|0
    0|0
  • ne bilion belki telefonda konusmayı sevmiyodur yüz yüze konuşmayı denedinmi sen hiç :D

0|0
    0|0
    • yüz yüze her gün buluşamıyoruz işlerimiz güçlerimiz var

• e arama ama sen de artık seven arar da sorar da. sevmiyorsa da salla gitsin.

0|0
    0|0
  • bazı insanlar öyle rahattır sıkma canını sen :)=))

0|0
    0|0
  • sen arıyorsan o seni sevmez demek seven erkek sevdiğini hep görmek hep aramak sormak ister

0|0
    0|0
  • arama ya seni aramayan insanı sen neden arayasınki

0|0
    0|0
  • arama başkasını bul sende:D

0|0
    0|0
    • kaşarlık bize göre değil :)

Kızlar Ne Diyor 8

• bazen sessizlik kırıldığının en net göstergesidir arama canımm zamanla napıcığını görüp, ona göre hareket edersinn inan bir erkek gerçekten konuşmak istiyorsa çok yoğun işi dahi olsa bir fırsatını bulur 1 kez bile olsa arar mesaj atar ...

0|0
    0|0
  • hiç arama, bekle bakalım sen aramadığında o ne yapacak. sonra ona göre karar verirsin.

0|0
    0|0
  • ne arıosun kızım o aramıosa sormuosa sende arayıp sormucaksın kısasa kısas hatta dıse dıs kım kazanırsa artık o ne ıgrenc bı egodur cıx cıx kızdım sımdı

0|0
    0|0
  • ben de ilgisizlikten yakınıyorum eskisi gibi değil diye ama çocuk yoğun çalışıo gerçi arada bir arıo ama işi gücü varsa yoğundur bunu onunla paylaş meseleyi anlamaya çalış

0|0
    0|0
  • hayır kesinlikle arama...o arasın biraz o merak etsin

0|0
    0|0
  • kesinlikle arama

0|0
    0|0
  • lütfen kaçan kovalanır olayına girmeyin içnden aramak geliyorsa ara güzelim seviyorsan bunu günde 10 kere karşılık alamasanda söyle emin ol bu yaptıkların boşa gitmez benimde sevgilim 4 yıl bana aynı davrandı ne kadar ağladım üzüldüm ama aradım seviyorum dedim o karşılık vermesede seni seviyorum dedim günde 10 kere mesaj attım belki ama şimdi nişanlıyız ve onunda beni çok sevdiğini hissediyorum artık ve birbirimiz olmadan yapamıyoruz seviyorsan söyle çekinme 5 dk sonra hayatta olacağın garanti değilken niye erteleyesinki duygularını geri dönüşü yok zamanın

0|0
    0|0
    • insan bazen karşılık bekliyor işte ama çok güzel demişsin teşekkür ederim

• bidaha ararsam iki olsun ya tüm mutlulugumu alıp gitti yaaaa :(

• öyle deme bn neler dedim biliyomusun gerçekten seviyosan seni üzmesin ne dedi sana ?

• O vefasızı arama artık boşver

0|0
    0|0
    • ben arıyorum diye önemsemiyor demekki

• arama bir süre onun aramasını bekle

Yükleniyor...