Her acı bir gün geçiyor değil mi?

Arkadaşlar soru açık bütün nefretler, acılar, kırgınlıklar gün geliyor geçiyor değil mi?

Sizi zamanında çok üzen bundan sonra hayatınızda olması mümkün olmayan kişi hakkında cevaplarsanız sevinirim

0|0
18|7

En İyi Kız Görüşü

• Ufak bi ornek verecegim, kuçukken hepimiz dusup dizimizi kanatmisizdir. Cok acimistir belki gecelerce aglamisiszdir belki de çabuk atlatmisizdir. Bu kisiden kisiye degisiyor. Kimimiz dayanikli kimimiz miz miz :/ Her neyse iste o yaramiz zaman geçtikçe kabuk baglamistir ama biz yalniz kalinca gizlice kurcalamaya çalismisizdir ve tekrar kanatmisizdir. Pansuman yapilmasina izin vermeden zir zir aglamisizdir. Ama o yara elbette yine bir gun kabuk baglamistir. Gunler geçtikçe belki aylar geçtikçe o kabuk da yavas yavas gitmistir. Hafif izleri kalmistir. Sonra buyudukçe o ize bakip gulmusuzdur.

Iste her canli bu evreden geçiyor...

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Acılar zamanla unutulur.. önemini yitirir fakat izleri hala ruhlarımızdadır. Bazen birinin sen tonunda bazen bir gülüşte bazen agaç kavugunda bazense bir defter arasında kalır acılar. Ama en önemlisi ruhlarımızda olan acının izleridir. Ama geçmez diye bir şey yok doganın kanunu bu her şeyi yeniliyor...

0|0
    0|0
  • Geçmez ama hayatında daha az yer kaplar.

0|0
    0|0
  • Gecer herhalde..zamanla herseyin ilaci zaman

0|1
    0|0
  • Geçiyor sanırım yavas yavas.

Artık o hayatımda asla olamaz.

Önceden bunu bilmek bana acı veriyordu.

Ama alıştım artık onu sevdiğim kadar yıprattı benı aşk mesk kalmadı.

Sıçtı içine.

Sonuc ne oldu yasıyoruz işte..

1|0
    0|0
    • Elden ne gelir yaşamına bakmaktan başka

• kincı değilim yanlız şu var bana ne edılırse edilsın bir güler yüze hemen yelkenlerı ındıyorum burdan kaybedıyorum ve acılar gecmiyo gecen tek sey zaman alısyosun

0|0
    0|0
  • Milletin ailesi ölüyor acısı diniyor. Sümüklünün biri gitti diye geçmicek mi?

0|0
    0|0
  • moralini bozmak istemem ama hiçbişeyin geçtiği yok sadece acıyla yaşamaya alışıyoruz..

0|0
    0|0
  • Kim dediyse yalan demiş.Geçmiyooorrr.

0|0
    0|0
  • o bitti artık haytıma giremez :(

geciyor ama sadece dilinde bitiyor basını gece yastıga koydugunda aynı yerde beliriyor

0|0
    0|0
  • Acı hiç bir zaman geçmiyor, sadece hafifliyor. Yaran tam kabuk bağlarken yeniden kanamaya başlıyor. Sonra o acılar tokat gibi yüzüne çarpıyor, bir zaman geliyor gene aklına gelmiyor sonra yeniden ve yeniden. Gün geçtikçe acısı azalsada hiç bitmiyor.

0|0
    0|0
  • tabıkıde geçıyor ama bır yerlerde o iz hep kalıyor.ve o ize dokununca tekrar kanayabılıyor

0|0
    0|0
  • sadece yaşamayı öğreniyoruz onunla..

0|0
    0|0
  • geçmiyooo

0|0
    0|0
  • Geçmiyor, alışıyorsun sadece.

0|0
    0|0
  • tamamen geçmese bile hafifliyo ve ciddiye almamaya baslıyosun zamanla

0|0
    0|0
  • geçer.

0|1
    0|0
  • akrabalarından ya da tanıdığın en son ölen kişiyi hatırla o öldüğünde çok ağlamıştın peki şimdi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• acılar belki gelip geçiyor ama bıraktıkları izler hala duruyor. Ve bu kadar ize rağmen onu hayatıma almak anlamsız geliyor...

0|0
    0|0
  • geçiyor.. geçmesine geçiyor da geçene kadar içinde açılan boşluklar dolmuyor be şefik..

1|0
    0|0
  • inanilmaz acilar cektim

bugunler de gecer dedim ve gecti cok sukur

1|0
    0|0
  • 1 günde geçen de var uzun yıllar süren de

0|0
    0|0
  • evet acı geçiyor bir süre sonra...ne kadar kötü koysada

0|0
    0|0