Kedimde ki kavga sorunu yardım lütfen

Merhaba.Kedim dişi yavruları varken kısırlaştırdık.Bir gün tv de 2 tane siyah kedi kavga ediyordu.Normalde dikkat ederim duymasın diye kimbilir ne diyorlar araların da.Bir gün duydu ve 2 gün kendine gelemedi.Odaları gezdi vs sakince yardım ettim sevdim onu ikna ettim.Şu anda sokaktaki kedilerle kavga edemiyor.Ağzı yüzü çizik için de.O zamanlar da köpeklere bile saldırırdı.Acaba o kedilerin etkisin demi hala yoksa yavruları olduğu için mi güçlüydü? Ne yapabilirim lütfen uzman olanlar yazsın.Kalbinizi kırarım yoksa.Sevgilerle...

Güncellemeler:
link buda yaraların fotoğrafı.güncelleme için kusura bakmayın ama uzmanları için gerekli olabilir.

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• valla bu kedileri anlamak zor benimki evin altını üstüne getiriyor hırlıyor gürlüyor sağı solu çiziyor. Dışarı çıkartıyorum böm böm bakıyor diğer kedilere bir sessizleşiyor bir masumlaşıyor. Artizliği bana i*nenin :D

0|0
    0|0
    • :D Benimkisi terbiyeli Maşallah :) ilginç ya.tek çözüm bizimkisi evdeyken diğerlerini belediyeye toplatmak diye düşünüyorum bakım iyi orada hem aç kalmazlar.

• bilemessinki dostum belkide hayvanları götürüp zehirliyorlar

• burada bizzat gördüm de önceliğim kedimin sorunlarını çözmek

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...