Psikolojim bozuldu, huzursuzum ve intiharın eşiğindeyim

1,5 ay önce sevgilimden ayrıldım sevgili demek yanın küçük durur yaşamım bitti desem yeridir. Beni terketti "sevgini gösteremiyorsun diyip çekip gitti. Okulum dershanem önümde sınavım var deyip çekip gitti anlayacagınız" o ara tatildeydim. Gelir gelmez bir demet çiçekle dershanesinin önünde buldum kendimi. Yok dedi bana bitti dedi her şey, benden bunalmış gibiydi oysaki ayrılmadan 2 gün öncesine kadar beni benden daha çok seven biriydi. Çaresiz yanından ayrıldım içim içimi yiyordu tüm sosyal paylaşım ortamlarından onu takip etmeye başladım benim paylaştıgım parçaları paylaşıyordu. Bana bela okuyordu, dün uzun bir mesaj attım son bir paylaşım arzusu olarak içimdeki her şeyi anlatmak için gördügü halde atmadı mesaj şuanda engellemiiş beni heryerden, ne oluyor hiç bilmiyorum. 2 senedir hiç durmadan sevdim şimdi bir çırpıda bıraktı gitti. Neden niçin of yardım edin lütfen cevaplarınıza muhtacım

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Sevgili konularını kafanıza çok takiyorsunuz onunsuz yaşayamam. ... o olmadan gulemem...o benim canım o benim birtanem... farkindaysan hayat hala devam ediyor onune daha cok kiz gelicek emin ol her biri icin aynı şeyi soyleyeceksin en sonunda birini bulup evleneceksin. Sevgili... neki sevgili, ask bunlar bilimsel olarak ispatlanmis hastalık bunu unutma sebebi ise BEN SEVGILIM İÇİN ÖLÜRÜM demekten geçiyor. .. Hayır efendim olemezsin yukardakiöl demedikce olemezsin hhiç kimse birbiri için ölmez bu dünyada KİMSE ama eyer dersenki ben ölürüm allahta onu senden alır bunuda unutma "kimseyi benden çok sevmeyin yoksa onu sizden alırım"...benim 5 senedir sevgilim yok... olmadigindan değil istemedigimden belki baglanirim o sirada allahi unuturum içimde bu korku var. Sunuda unutma o kiz senin için hayırlı olsaydi allah onu senden almazdi ayrildiniz demekki bir sebebi var bunu sen bilezsin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ah kahretsin bende terkedildim :((((((((((((

0|0
    0|0
  • 2 günlük bir tatil tüm dertlerini arkada bıraktıracaktır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 0|0
    0|0
  • insanın başına böyle şeyler gelebiliyor sende kafana takma başka denizlere yelken aç, o senin peşinden koşsun,seni arasın. ileride boşu boşuna kafaya taktım diyeceksin

0|0
    0|0
  • Takma Kubilay'cığım.

0|0
    0|0
  • kardeşim hiç dert etme inan seni sewiyosa gelcektir öyle yazdıklarına çizdiklerine bakma aşk birkere beyinde yaşanır dostum sewiyosa bırakmaz seni. zamanın geçmesini bekle bende senin gibi durumundayım istersen dertleşebiliriz ekle anlatırım

0|0
    0|0
  • terkedilmek büyük acıdır erkek adam yediremez kendıne ama salla koşma peşinden sana kızmı yok kaynıyo ganı ganı

0|0
    0|0
  • Onu aldattığını duyduysa?

0|0
    0|0
    • Hiç bir şekilde aldatmadım hiç bir zaman.

• Beni de sevgilim terketti, 11 aylık ilişkimizi bitirdi. Özgür rahat olmak istiyomuş, kıskançlığımdan bunalmış vs işte. 15, 20 oluyo ve pzt salı günleri okulda onu görüyorum ve içim yanıyo yanına gidemeyince. O benim herşeyimdi ama noldu bak anamı s**ti benim resmen

Yükleniyor...