Kapat

Bahçe çiti yaptırmak istiyorum .. yani tel örgü ... antalya da oturuyorum telim var işçi arıyom kime ve nası

bahçe çiti yaptırmak istiyorum .. yani tel örgü ... antalya da oturuyorum telim var işçi arıyom

kime ve nasıl yaptırabilirim bir bilen var mı

Güncellemeler:
1,5 uzunluğndaki direkler taksiye sığar mı

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• belediyeyi ara onların tanıdığı vardır ya da itfaiye müdürlüğünü ara onlar sana yardımcı olur bu konuda tanıdıkları ustalar bu işi yapabilecekleri bilir onlar. antalyada olsaydım ben gelir beraber yapardık basit iş ;) un utma çimento ile yap yoksa kazıklar 1 yıl sonra oynar yerinden yıkılır tel örgü

0|0
    0|0
    • haa bide nasıl yaplır sormuşsun 5 er metre aralıklarla 1,5 direk uzunluğu + tel örgü kafes tel olsun + kürek kazma+ çimento kum+su +ip gerilmesi lazım direklerin aynı istikamette olması için çukurlar kazılır direk içine konulur hazırlanan çimento direk dibine dökülür 1sonraki gün tel örgü direklere tutturulur vs vs vs

• çok teşekkür ederim ...kendim yapmayı deneyeceğim ucuza mal etmek için .. direkleri nereden ve nasıl alabilirim ... ayrıca top halindeki teli nasıl keseceğim

• özürdilerim yoktum yeni geldim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• öncelikle tel örgüyü neye karşı yapıcaksın insan girmesin diyemi hayvan girmesin diyemi güvenlik önceliği hangisi için insan+hayvan içinse 2m uzunluğunda profil direk alman lazım + kafes tel bununyanında 3 sıra halinde en üste dikenli tel de alman lazım yok sadece hayvan girmesin diye yapacaksan 1,5m uzunluğunda profil direk ve kafes tel yeterli olur bahçenin eniçarpı uzunluğu eşittir tel örgü uzunluğunu bul ve ona göre al 5m fazla al her 4 m yede direk dikeceğini farzet toplam uzunluk bölü4 eşittir direk sayısını bul ve ona göre direk al.

0|0
    0|0
    • sınırlarımı belli etmek için tel çekeceğim hayvanlar girmese iyi olur insanlar girebilirler

• ok anlaşıldı 1,5 m uzunluğunda direk akfi çimento yu unutma başka diyicek bişeyim yok aslında sen yapabilirmisin bilmiyorum çünkü ustalık isteyen bir iş

• tel satılan hırdavat dükkanlarının iş yaptığı mal sattığı ustalar vardır.

0|0
    0|0
  • Teliniz varsa onlar sizi arar :)))

0|0
    0|0
  • ablam sen yapamazsın milletin gaza gelipte bulaşma durumun müsaitse günlük yevmiyeler 70 ile 100 tl arası olarak biliyorum tut iki tane eleman halletsinler.

0|0
    0|0
  • herhangi bir nalburcu esnafa danışarak istediğin ustayı bulabilirsin...

0|0
    0|0
  • panel çit satan her şirketın/ satıcının uygulama yapan taseron personelelrıde vardır..telı aldıgın yere sorarsan kesınlıkle yardımcı olurlar..

0|0
    0|0
  • ben varım bennn

0|0
    0|0
  • ben yaparım sana 05465711425

0|0
    0|0
  • amele pazarına gir merkez camiinin orda

0|0
    0|0
  • İnşaat ustalarına sordur bir erkek kardeşin, eşin, baban tarafından. Kendin sorma adam yavşamasın

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sorduğuna göre eşinden ayrısın.Bence akrabalarından yardım iste.Hiç uğraşma.

0|0
    0|0
  • adresi ver ben döşerim :D

0|0
    0|0
  • şuna tel döşemeci desene abla :)

0|0
    0|0
    • teşekkürler

• herkes yapamaz o işi, herkesi sokma eline gözüne bulaştırır, yazık olur tele

• Bizim şahin k abi gil var o yardımcı olurlar antalya manavgatta.

0|0
    0|0
  • Tanıdık çevrende kimse yok mu bu işlere eli yatkın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...