Siz olsanız ne düşünürdünüz?

zor durumda olan bir arkadaşınıza sorduğunuz "artık benimle de mi konuşmak istemiyorsun?, yanında olmama izin vermiycek misin?" sorularına cevap alamadığınızda ne düşünürsünüz?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sessiz kalmış, şimdilik sadece yalnız kalma ihtiyacı var ve sen bu tür soruları tekrar sorma çünkü herkesi silme modunda da olabilir ve bundan sonradan pişman olacaktır şu anda doğru düzgün düşünemiyor olmalı. Seni silmek istemiyor bu yüzden cevap vermiyor sanırım biraz zaman ver ama sakın yalnızlığa terk etme ilgiye de ihtiyacı var. Kimlerin vefalı olduğunu ve terk etmeyeceğini de anlamak istiyor olabilir ve sen ona gerçekten değer veriyorsan her ne olursa olsun alttan al ve yanında olmaya devam et, istemiyor görünse bile destek olmak için elinden geleni onu sıkmadan yapmaya devam et.

0|0
    0|0
    • cevabın çok güzeldi.. çok teşekkür ederim.. peki bana birkaç öneri verebilir misin? onun için neler yapabilirim onu sıkmadan.. bu arkadaşla aynı şehirde değiliz ve erkek kendisi..

• yüreğime su serptin walla.. elimden geleni yapacağım sonuçlarını bilemem onun açısından ama senin bana fazlasıyla yararın oldu.. çok teşekkür ederim.

• İnşallah :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşımsa zaten o tip sorular sormam, doğrudan destek olurum!

0|0
    0|0
    • ama canım benim karşındaki izin vermeyince yapamıyorsun ki bunu..

• İzin isteyen kim ? Tabi bu samimiyetinize bağlı.

• samimiyiz her şeyi paylaşacak kadar ama izin vermediği birşeyi yapmak istemiyorum onu sıkmamak için.. hani sonra ters tepip ara bozulmasın..

• Bazı zamanlar olur ki konuşma sadece insanın daha fazla canını sıkar...

Bu yüzden ki kendi haline kalmayı tercih etmiş olabilir, sen yine de iletişimi kesme ara ara mesajlar at iyi geceler vs gibisinden... Açık kapı olsun sürekli...

0|0
    0|0
  • Dediğin gibi "Zor Durumda" olduğunu, kafasının fazlasıyla meşgul olduğunu, ihtiyacı olduğu ya da kafası rahatlayınca konuşacağını, bunun için de biraz zaman vermek gerektiğini.

0|0
    0|0
    • üzerine gitmeden ona zaman vermeliyim değil mi?

• Kesinlikle. Kafası zaten yeterince yoğun olmalı ve üzerinde yeterince baskı olmalı. Sen de buna baskı ekleme.

• Olumsuz herşeyi düşünebilirim

0|0
    0|0
  • Seni silmiş demek ki ... !

0|0
    0|0
    • ne alaka yaa :) adam zor durumda diyorum..

• üzme bakım kızı sılmemıs kafasını topluycakk sadece

• aynı durumdayım, ne düşüneceğimi bilmiyorum. fikrin varmı?

0|0
    0|0
    • yukarıdaki cevabı okumalısın..

• @TheGhost ya kızsa?

soran onuda soruvercenmi gizliliğimi bozmak istemiyorum :))

• farkeder mi canım ya..

Kızlar Ne Diyor 2

• Soru karsılıgında yorumsuz kalmak sorulanın onaylanmasıdır

0|0
    0|0
    • ben de öyle düşünüyorum.. ama acaba yapıya ve duruma göre de değişir mi diye de düşündüm..

• genellemeye vurunca malesef boyle ama tabi istisnai durumlar da olabilir

• bıraz zaman verırım sonrada soru sormadan desket olmaya calısırım

0|0
    0|0
    • evet haklısın en mantıklısı bu.. zaten sanırım bir süre sonra kafayı topladıktan sonra kendisi dönecektir, dönmezse de hiç istemiyor demektir..

• burdakiler üzmeye bayılıyorlar :D

• sen bakma onlara canım pis onlarr döverıım ben

Yükleniyor...