Kızlar saçlarınıza uyguladığınız özel bir bakım var mı?

Saçlarımı hemen hemen 2,5 senedir boyuyorum en son ramazan bayramının 4.günü boyatmıştım ve o son boyada saçlarımı çok yıprattı ve kestirdim şimdik omuzlarımda 1cm falanda dibi geldi artık boyatmak istemiyorum uzasın istiyorum sizin hızlı uzatmak için ya da bakımlı olması için önerdiğiniz bir şey var mı? Varsa benimle paylaşa bilirmisiniz teşekkürler şimdiden :))

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Bakım yapmak ve beslemek için badem yağı, uzaması ve parlaması için ise hint yağı kullanabilirsiniz.Ben artık hatırlamıyorum.Kaç zaman önce saçımı boyattığımı, uzadıkça kestirdim, kendi doğal rengine bıraktım, bir de yazın güneş ve tuzdan yıprandı fakat rengi açıldı sanki balyaj atılmış gibi oldu:). Şimdi yeniden badem yağına başladım. Saçlarınızın dibinden saça yavaş fırçaya döktüğünüz yağı saçınızı hırpalamadan tarayın. Daha sonra başınıza bir bone geçirip,üzerinede sıkı ve sıcak tutması için bir havlu veya başörtü geçirin ve yatın. Ertesi sabah önce ılık su ile yıkayın ve sonra şampuanlayın, krem kullanıyorsanız saçlarınızın dibine gelmemesine dikkat edin. Bunu haftada bir uygulayın. Saçlarınızı hergün yıkıyorsanız her zaman şampuan kullanmayın. Her zaman ılık su ile saçlarınızı yıkayın.Saçınıza fazla fön çektirmeyin, bırakın kendi haline canlansın biraz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bal ve 1 tatlı kaşığı zeytinyağıyla karıştılmış sümüğün saça uygulanması saçı onarır:)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aslında sinemaki formülü var herkes uzattığını söylüyor . ama aşırı saç döküyormuş onun için önermiyorum bak şampuanına çam terebentin yağı koy 2 haftada bir de saçına badem yağı sür gerisi hikaye gerisnn hep yan etkisi var.

0|0
    0|0
  • raftaki tüm şampuanlardan tek tek dökmek :D

0|0
    0|0
  • diplerine zeytin yagi ya da yumurta sur,beklet.akabinde durula.biraz igrenc gibi gelebilir ama saclara yariyor.

0|0
    0|0
  • argan yağı kullan canım..

0|0
    0|0
    • avonun argan yağını kullanıyorum işte açılması çok zor oluyor saçımın ama çok dökülüyo

Yükleniyor...