Bir erkek 1 hafta içinde evlenmek istiyorsa amaç nedir?

beyler özellikle sorum size

Tanışalı sadec 1 hafta olmuşken sonunda konuşma aşamasına geçilip o hafta sonrasında ben seninle ciddi düşünüyorum sen benimle evlenmicekmisin dedikten sonra toplam ilişki zamanı sadece 3 hafta iken erkek ailesi 15 gün düşünün kararınızı verinde bizde gidip isteyelim cümlesi normalmidir bunun altında ne yatar ben şüpheleniyorum artık ayrıca daha 1 ay olduktan sonra dün kızın doğum günü olduğu halde sabah işe gitmeden 15 dk yanına geliyor elinde bir hediye yok

Yani kutlama yapmıyor muhtemelen 14 şuat yakın olduğu için iki masrafa girmek istemiyor pinti bana bi anlatın bu adamın amacı ne nasıl bi ruh hali var

Güncellemeler:
kişi ben değilim çocuğuda pek tanımıyorum o kadar hızlı ilerliyorki tanışıptaa daha ciddiye girmelerini istemiyorum olayları durdurmam lazım ama çocukta bi sıkıntı var bence

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ailesini de işin içine kattı ise niyeti ciddi , karakteri huyu nasıldır bunu siz bileceksiniz .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• saçmalıktır. altında birşey yatıyordur mutlaka...

1|0
    0|0
  • Ona sorsan daha iyi değil mi? Biz ne dersek laf değil. Belki de "kabul edecek mi bakalım bu kezban" diye seni test ediyordur...

1|0
    0|0
  • kıza güveniyordur aşık olmuştur hayatımın kadını demiştir. ailesi ailesine uyuryordur kültürel fark yoktur. ve kudurmuştur biraz. yeter demiştir buldum artık hadi yıldırm nikaha. bence doğrusu da bu. gez gez çık çık 1 sene 2 sene sonra evlen 3 günde boşan ne saçma iş.

0|0
    0|0
  • Ya kendine eş bulamama korkusu vardır ya da sana çok aşık olmuştur kaybetmek istemiyor olabilir.

0|0
    0|0
  • hheeeyyy bu adam sana çılgınca aşık =)) ne duruyorsun evlen onunlaa..(SONRADA GÖR ...)kusura bakma ama durum öyle görünüyorr

0|0
    0|0
  • Çook uzadı oyalıyo mu beni versiyonuda var bu tip sorunun.. Hangi tarafa meyilli düşünelim.. Hızlı davranan yada dalgasına bakan !

0|0
    0|0
  • evlen gitsin:))

0|0
    0|0
  • erken boşalma da vardır onda kesin.bu ne arkadaş bu ne hız diye sorarlar adama bu devirde

0|0
    0|0
  • amac evlenmek sadececseni sevmiyo ayril

0|0
    0|0
  • gayet normal , ne var bunda..

0|0
    0|0
  • Düşünce ve hesaplama özürlü biri var ortada

0|0
    0|0
  • eline bi kalıp sabun ver gönder.

0|0
    0|0
  • tanışalı 1 hafta ve evlenelim demiş..yok bea

0|0
    0|0
  • Evlenmek istiyor demek

0|0
    0|0
  • Kaçacaksınnn:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ya çok macerası bi tip olduğunu biliyorsan yadırgamamalısın. hadi yapalım şunu diip yapan tiplerde çok. ama banada bi garip geldi anlattıkların.. akli sorunları olmadığına emin misin? ailesinden arkadaşlarından öğrenebilirsin durumu... belkide senden çok hoşlanmıştır. napıcağnı şaşırıyordur :)

0|0
    0|0
  • 1 ay içinde evlenilir mi sakın böyle bir hataya düşmee iyi tanı ondan sonra özelliklede pintiyse arkana dönüp bile bakmaa

1|0
    0|0

• Adamlar evlenmek istese bir kabahat, istemese bir kabahat. Onlar da ne yapacaklarını şaşırdı...

Ciddi düşünmesi iyi bir şey.

0|1
    0|0
  • karısızlık basına vurmus

0|0
    0|0
  • O 1 haftada evlenelım dıyenler her onune cıkanı kendıne baglamak ıcın dıyor cıddıyetsızler

0|0
    0|0
  • eski sevgiliyi kıskandırmak ya da nikah dediği imam nikahı + cinsellik olur .

0|0
    0|0
  • yeni boşanmış olabilir ya da nişan atmış olabilir çok erken bence hemen evet deme

0|0
    0|0
  • bence sen ayak topuklarını kıçına vura vura kaççç.. böyle şey olurmu adam şimdiden doğumgünü hediyesi almıyosa kutlama yapmıyosa ileriki yılları sen düşün

0|0
    0|0
  • adam manyak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...