Çok kafama takılan bir konuyu paylaşmak istiyorum sizinle yardım edin.

benim 3 sene kadar once bir erkek arkadasım vardı o zamanlar fal baktırmıstım ama bu senın ıcın hayırlı degıl ayrılcaksınız adının içinde t-y olan bırıyle tanıscaksın ve o senın hanene gırıcek falan denıldı. baska baska gene baktırmıstım hep bırsuru ozellık sayıldı hatta aılesınden bıle bahsedıldı ınanmadım oylesıneydı.. ve 2 senesonra sevgılımden ayrıldım ve o falda cıkan tum ozellıklerı tasıyan aılesının meslegıne kadar cıkmıstı olan ınsanla tanıstım 1 yılım gectı onunla ve her fal baktırmamda o hanemde cıktı ama anlasma sıfır hıc anlasamıyorduk ayrıldık..

cok sevıyorum ama 4 kez ıstıare namazına yattım farklı farklı haftalarda ve hep duamda hayırlıysa göster bana allahım sabahta bana ulassın birşey olsunda dedım hep duam buydu ve her namaz sonrasındakı sabah ondan mesaj gordum durduk yere bıseyler yazmıs namazlarımdada hep guzel goruyordum..

bunlar nedir ya kafam cok karıstı.. hiç mesaj atmayan ınsan namaz sonrası gunlerde atıyor.

ıstıare namazına ınanıyorum. siz böyle olay yasasanız ne yapardınız barısmak ıcın cabalarmıydınız?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• çok düşünürsen arar tabi. ben bir kızı tanımıştım. içten içe hoşlanıyodum. ne zaman derin derin düşünsem telefonum çalıyodu. tel.e bakmadan onun aradığını biliyodum. bazen ben de arıyodum. onada aynı şey olduğunu sölediklerinden anlardım

:s

fal palavra

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Fala inanmamanı ve uğraşmamanı tavsiye ederim. İstihare namazından sonra ise kalbe gelen his önemlidir.

0|0
    0|0
  • Fal saçmalık. Eğer böyleyse bir ışık ver bana gibi şey mi olur. Olacağı varmış olmuş. Ne yani falda sana yapman gereken birşey söylese onu mu yapacaksın ? Bu batıl inançlardan kurtulup az Allahın verdiği aklı kullansanız bunlara hiç gerek kalmayacak.

0|0
    0|0
  • Allahın işi gücü yok senin yavuklunla olan ilişkin ile uğraşsın. Dini ne biçim şeylere kullanıyorsunuz. Yok efendin ondan sonra " mantıklıyız " he canım he..

0|0
    0|0
  • Geleceği Allah'tan başka kimse bilemez. Hatta şirk olarak görülür ve bu konuda çok ciddi hadisler vardır.

0|0
    0|0
    • bende zaten falı önemsemediğimi belirttim değil mi.. yoksa istiare namazına yatmazdım ki bununla ılgılıde hadisler var..

• sendekı takıntı sadece kafana takıp yatıyorsun ruyanda goruyorsun sartlanma bu )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...