Kim bilirdi Yarın kapınızı çalacak diye

herkezin hayırlıda olsa hayırsızda olsa çok sevdiği umudunu kestiği bir daha hiç dönmeyecek dediği bir sevgilisi olmuştur heralde belki aylar belkide yıllarca beklediği günler olmuştur diyelimki yarın kapınız çalsa kapıyı sizin açmanız önemli deyil fark etmez yağmurlu bir gün dışarda tisil tisil yağmur yağıyor sizi kapıda bekleyen kapıya gittiğinizde saçları ve üzeri ıslanmış eski sevgilinizin karşınızda görseniz neler hissedersiniz

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• sevinçten ölürüm :)

0|1
    0|0
    • inşallh döner...

• senin kalbin çok güzel tamam deneyecem söz:)

• teşekkür edrm saol öyle olmam gerek ..

Kızlar Ne Diyor 1

• Bana ne yaptığına bağlı yanı nasıl ayrıldığımıza bağlı.

0|1
    0|0
    • evinize gelse bile hala düşünürmüsün ..

• çok seven bir erkek zaten aldatmazda dönen çooook var etrafımda duyuyorm göruyorum.

Erkekler Ne Diyor 3

• Tek kelime "hayırdır" derdim.Vereceği cevap içeri girmesine ya da dışarda kalmasına sebebiyet verirdi.

0|1
    0|0
  • ''Hoş geldin kadınım benim, hoş geldin, yorulmuşsundur;

Nasıl etsem de yıkasam ayacıklarını..''

Nazım Hikmet olurum anında.

0|0
    0|0
  • içeri davet ederim. Buyur ederim. Farklı cümleler söylerse konuşmam. Odaya kuru elbiseler bırakıp değiştirmesini söylerim ve kurulanması için havlu bırakırım. O üzerini değiştirirken iki kahve yaparım ve pencereli balkonuma çıkar seyyar ampulumu yakarım. Masaya oturur beklerim. Sigaramı yakarım. Havanın soğuk olduğunu dikkat etmesini söylerim. Susarım. Ama o benim çığlıklarımı duyar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...