Sonu olmadığını bile bile ilişkinizi sürdürür müsünüz?

arkadaşlar seviyorsunuz ama biliyorsunuzki sonu yok ne yaparsınız devam edermisiniz yoksa zaman kaybetmeye gerek yok diyemi düşünürsünüz

Güncellemeler:
eğer sonu yoksa ilişkilerde soğukluk oluyor bence ister istemez

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• zaman kaybedeceğine para kaybet demişler. aslında kimse dememiş ben uydurdum. neyse sen zaman kaybediyorsun gençliğin gidiyor güzelliğin maf oluyor. sen uzun süreli sonu evlilik olabilecek insanla tanış. lay lay lom gezme sonra kullanırlar kenara atarlar sonra da adın çıkar.

1|0
    0|0
  • Amaç, gününü gün etmekse bulunmaz bir fırsat,

Amaç, hayatına yön vermekse de gereksiz bir araç..

1|0
    0|0
  • sonu yoksa mantığa aykırıysa o elbet biter bence fazla birbirinizi kırmadan en yakın zaman da bitirilmesi gerekir

0|0
    0|0
  • Sürdürmüştüm ama yine olmadı .

1|0
    0|0
  • hayat birdefa giderim inceldiği yere kadar mutlu olurum

0|0
    0|0
  • hayır sürdümem tabi ki

0|0
    0|0
  • tadını çıkarırım

0|0
    0|0
  • nasıl olsa öleceğiz yaşamayalım o zaman demek gibi bir şey

0|0
    0|0
  • Gideceği yere kadar giderim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ben mutlu bir sonu kendi ellerimle insaa ederim bunu ellerim yorulana kadar tekrarlarım , ama eğer bendeki hamurda değilde ortamdaki zemindeyse sorun ayağımı bataklığa sokmak icin önce temizlenecek bolca suyum olması gerek

su hayattır,israfı sevmem

o halde sokmam ayağımı camura

0|0
    0|0
  • sonunu düşünen kahraman olamaz

0|0
    0|0
  • Valla ben sonu olmadığını bile bile dürdürmeye çalıştım ve netice de bitti, biteceği varsa bitiyor..aynı pencereden hayata bakmıyorsanız ve ilişki'nin sonunu görmüyorsan bitir...

0|0
    0|0
  • Eger vazgecmek gerekıyorsa artık bıtırırım ıkı kısıyıde mutsuz etmeye gerek yok :)

0|0
    0|0
  • zaman kaybetmiş olmassınki anı yaşamayı dene aşık olduğun lkişi yanında mutlususndur yani herşeye bi sonu olacak ya da olmayacak diye bakma ilşki içinde yıpranıyosan ozaman tabi senin bileceğin iş

0|0
    0|0
  • aynısı benim başıma gelmişti. ben ne kadr çok istesemde olmuyordu bi şekilde öyle veya böyle bitecekti bu iş. o yüzden ilerde daha çok acı çekmemk için bitirdim..

0|0
    0|0
  • ben bile bile 3 yıldır dewam ediyorum :(

0|0
    0|0
  • Hayir gerek yok..

0|0
    0|0
  • sonu yok dıye devam ettımde noldu baskasını gıttı buldu

1|0
    0|0
    • sadece sevmısstım onu yasamk ıstedım yasadımda yasamazolsaydım