Bunun anlamı ne olabilir?

Bir erkek,arkadaşlarını kızın geçeceği yere yakın bir yerde toplayıp arkadaşlarıyla beraber kıza bakıyorsa ne yapmaya çalışıyor ? Arkadaşlarının kızı görmesini mi sağlıyor,yoksa erkek hoşlandığını mı belirtmek istiyor ?

0|1
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• hmmm eee farukk ecczaneesiiii eee :D :D

bak şöyle diyim hepsini toplayıp şöyle demiştir arkadaş 10 üzerinden puan verin demiştir ve herkes puanlamıştır seni :D

ya ne yapcaklar pezolar genc düşüncesizlikk içindeki haller bunlar gerçekci olupda karşına cıkamıyorsa konuşamıyorsa yazık yani arkadaşlarına göstermek de ne hıhh öyle insanları varya hiç sevmem

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Erkek güç gösterisi yapıyor..

Kendi yorumumla arkadaş ortamını da toplayıp "- İşte bunlarda benim MFÖ grubum, çok sevilen birisiyim, dikkatimi çektin vs vs" bir nevi kendini ispatlama çabası gibi birşey.. Genelde bu gruplar hepimiz kardeşiz edasında takılmakta olup anca beraber kanca beraber diyip her ortamda her yerde genelde beraberdirler :)

Hoşlantı da olabilir, olmayabilir de :)

Henüz yorum yapmak zor zaman lazım...

cut.

1|0
    0|0
  • Arkadaşlarına açılmıştır. Birine aşık oldum demiştir. Arkadaşları da liseliyse ' kim la vayyy ' der. üniversitelilerse ' vay kardeşim yapıştır teklifi ' der. Neticede görmek istemişlerdir arkadaşları ve çocuk da malum toplamıştır grubu.

1|0
    0|0
  • ilginç tek başıma dururum arkadaşıma ne :D

0|0
    0|0
  • Oğlum şu kızla konuşmam lazım lan baksana çok hoş bir kız sen tanıyo musun lan muhabbetin varsa git konuş şunla...

Gibilerinden bişey diyodur onlara :)

1|0
    0|0
  • bence deli oluyor kız ıcın ve arkadaslarınada gösterıyor haberınız olsun göz kulak olun gıbı

1|0
    0|0
  • bıktım bu muhabbetlerden valla neden benim aksiyonum olmuyo bende bişeyler yazmak istiyorum ulenn

1|0
    0|0
  • Bence ... Bir kızı arkadaşlarına göstermesi, hele fiziksel olarakta hoş biri ise, nasıl kız buldum kendime ama demek oluyor... Hoşlandığını belli etmek isteyen insan bunu karsısındakine söyler.. Bu şelde ifade etmez...

0|0
    0|0
  • ben bir anlam veremedim... yani şöyle diyeyim eğer kızdan hoşlanıyosa önce arkadaşlarına göstermez hele bir tanışsın kızla birşeylere başlasınlar sonra arkadaşlarıyla tanıştırır...

0|0
    0|0
  • onlarla sohbet ediyodur çünkü aynı şey benimde başıma geldi arkadaşlarla işlek bir caddede bekliyorum onun evinin yoluda ordan geçiyor arada bir dek geliyor hatta dün ve ondan önceki gün dek gelmişti...

0|0
    0|0
  • genellikle kız meslek lisesi önünde olur bu durum, sebebi ise over dose abazalıktır

0|1
    0|0
  • Dötüne güvenememe sendromu...

0|0
    0|0
  • belki sürü halinde yaşıyorlardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Öyle hoşlandırmak belirtisimi olur ya. Çok çocukca illa göstermek için yapmıştır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...