Dışarı çıkarken bir kız olarak en çok neye özen gösterirsin?

Ojelerinemi saçlarınamı gözlerine rujuna mı ? neler yaparsın dışarı çıkaken sırayla bize anlatırmısın :))

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Özel bir şey yapmam, her zaman neye özen gösteriyorsam o dur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• kıyafetime ve saçıma

0|0
    0|0
  • Ojelerimi ertesi gün giyeceğime karar verdikten sonra akşamdan sürerim,akşam ne giydiğime karar verip ayakkabı çanta ne varsa çıkarırım sabah önce duş alırım saçlarımı ıslak bırakıp sonra üstümü giyerim saçlarımı kuruturum sonra artık kıvırcık mı düz mü ona karar verip üstün körü bir yaparım, sonra makyaj en sonda saçlarımın son halini yaparım en son ruj ve parfüm.

1|0
    0|0
  • Senin de takıntın var ojelere hee :D

0|1
    0|0
    • sorma valla acayip etkileniyorum gördüğüm zaman eli güzel bir kız heyecan yapıyorum feci bir şekilde vallaa

• sorma çok yanlışlar içinde olduğumun farkındayım havalı kızların kalbi boş oluyor genelde kullanılıp çöpe atılıyorum ama yinede havalı bir eşim olsun istiyorum inş bulurum dediğin gibi

• paçozluk bile usturup ister. bütüne bakmak lazım

0|1
    0|0
  • ojelerime dikkat etmem çünkü benim tırnaklarım 7 x 24 müthiş bakımlıdır, bakımsız ojesiz göremez kimse. en çok saçlarıma ve kıyafet kombinlerime dikkat ediyorum. saç gür ve uzun olunca bakmak biraz zorlaşıyor malesef.

0|0
    0|0
  • Once guzel bir makyaj sonra makyaj uygun giyinirim ayakkabi canta secerim sonra sacimida kiyafete uygun yaparim en son taki ve parfum vee hazirim 1-1,5 saat suruyo ama :D

0|0
    0|0
    • yeterki kendine bakan biri olsun :D

• :D bakim guzeldir :D

• kimi kızlar var "ay beni kalem bile çekmem doğal güzelliğim yetiyor " diyor , görende hilary Duff zanneder mübarek ağzına cannk diye cakası geliyo adamında işte bayana el kalkmıyor :D

aynennnnnn bakım güzeldir kendine bakan kız her zaman 1 adım öndedirrrrrr :))

• Giyimim saclarim.makyajim ayakkabi canta birde

0|0
    0|0
  • Ayakkabım :D eşarbımla aynı renk topuklu olması gerekio başka bilete dkkat etmiyorum

0|0
    0|0
    • bak bu harika platform ayakkabıları görünce etkileniyoorummmmmmm

• ojeyle giydiğim kıyafet rengim illa aynı olucak cok dikkat ederim buna.

0|0
    0|0
    • işte ben bu kombini gördüğüm an eriyip logar kapağından süzülüyo ninja kaplumbağa oluveriyorummmmm

• işte bu harikaa ne renkler favorinn peki

• herseye dikkat ederim evden cikmam Bir saatimi aliyor malesef

0|0
    0|0
  • hava şartlarına ve kılık kıyafetıme aynen saçıma dikkat ederım:P

0|1
    0|0
  • saç ,makyaj ,temiz ütülü kıyafetler

0|0
    0|0
  • Saçıma en çok özeni gösteririm

0|0
    0|0
  • kıyafet .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kızlar ne giyse ,nasıl makyaj yaparlarsa yapsınlar ,hangi aksesuarları kullanırlarsa kullansınlar her zaman güzeldirler .her zaman ilgi görürler ve çekici olurlar .

0|0
    0|0
  • ojelerim<3

0|0
    0|0
    • :D uzat kız bakıcam tırnakalrına nasıl sürdün, tüyoların fıan var mıoje surmek için az değilsındır sen söyle bakım;D

• aşksın.

• saçlar her zaman önemli. bence kızların vazgeçilmezi saçlar.

0|0
    0|0
  • Duş jelimee :D spora giderken unutuysam vay halime

0|0
    0|0
  • kulotluçorap giymemişse olmaz.:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...