Kızılay'ın HIV'li kan hakkındaki yorumuna ne diyorsunuz?

Ya sızın yada yakınınızın basına gelseydı ne yapardınız? link bu haberleılgılı ne dusunuyorsunuz?ozellıkle özellıkle kızılayın ''kan bızım değil toplumumuzun kanı''savunmasına ne dersınız?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Konu ile alakalı Ara Güler'in güzel bir sözü var.

Tüm dünyada insanlar tesadüfen ölür, Türkiye'de insan tesadüfen yaşar.

Bu sözü de eskiden Beyazıt civarında patlayan bir bomba sonucu göçük altında kalanları "kurtarmak" için gelip yıkıntıların üzerinde panzerle gezip alttaki yaralıların ölmesine sebep olan kurtarma ekibine ithafen söylemişti.

Türkiye'mizde bu tarz tesadüfler sık sık olur. Bir bakarsın 34 köylü çocuk bombalarla katledilir. Biri de çıkar operasyon kazası der.

Ülkede işsizlik var derler. Kadınlar iş aradığından işsizlik oluyor der. Haklı adam. Bütün kadınlar kapanıp evde çocuk baksa aslında hiç işsizlik olmaz.

Çocuğuna tecavüz ederler. Rızası vardı diye zanlılar affedilir. Çocuk da suçlu niye rıza gösteriyor ki?

Bir kadın tecavüze uğrar. Örtüsüz kadın ya satılık ya kiralıktır derler. Kadının suçudur aslında tecavüze uğramak.

Ya da liseli bir kızın boğazını kesip çöpe atarlar emniyet müdürümüz kızlarına sahip çıksalardı der. Burda da en büyük suç kızındır aslında. Öldüren ne yapsın bi anlık sinirden olur öyle şeyler.

Bu örnekler sonsuza kadar sürebilir. Şimdi hepimiz her konuda suçlu olduğumuzu kabul edelim ve devletten özür dileyelim olay burda kapansın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• dün haberde gördüm yuh dedim. Arkadaş yoldaki köpeklerden toplamıyorsunuz kanı biliyoruz, hiç mi test uygulamıyorsunuz? diye sitem ettim içimden. Ne kadar pişkinler! Bir ünite de o arkadaşa vermek gerek HIV'li kandan, halis muhlis taze türk kanı diyerekten, şifa niyetine!

0|0
    0|0
    • olan olen ıkı kısıye hıv bulasan o kadına yasama hakkı elınden alınan o bebege

• Sağlık bakanlığının hatası var kesinlikle. sabah haberlerde izledim ölen adamın eşi çıktı. ne kadar vahim bi durum ya.

0|0
    0|0
  • toplanan kanların test edildiğini sanıyordum. Bu kan toplumun kanı değildir, sadece yetkililerin ayıbıdır.

0|0
    0|0
  • kötü durum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Utanmadan bir de toplumun kanı demişler..Toplum gelir kan verir de sen de mal olmasaydın da kontrol etseydin kanları...iyiymiş yahu..bahaneye bak..

sinir bozucu...iğrenç...ve hatta oofffff akşam akşam..

hem suçlu hem güçlü..hem pişkin...

hem..hem..um..bırakın beni:D götüremezsi...

0|0
    0|0
  • Nasıl bu kadar bilinçsizce hareket edebilirler anlam veremiyorum.O kana bende ihtiyaç duymuş ve şuan vücudumda olabilirdi.Her gün başka bir başıboşluk çıkıyor bu devletin işlerinde.İncelemiyorlar mı alınan kanları.Nasıl ödeyecekler şimdi o kişilerin hayatını çok merak ediyorum.Yazık, çok yazık.

0|0
    0|0
  • Hepimizin başına gelebilecek bir olay. Sorumsuz davranmışlar. Kızılay sorumluluktan kaçıyor. Bir de o HIVli kanı veren kişi de suç..Benim başıma bu olay gelse en masum ben olduğum için dava açardım, hakkımı arardım.

0|0
    0|0
  • kotu olmus ama burasi Turkiye hersey olabilir malesef

0|0
    0|0
  • :((((

0|0
    0|0
Yükleniyor...