i-Doser ile rüyamın farkında olduğumu nasıl anlayacağım?

İ Doser in ne olduğunu biliyorsunuz .

Ben Lusid Rüya mp3 ünü indirdim. Attım mp3 çalara dinledim dün gece. Yalnız dinlerken uyuyup kalmışım ne olduğunu hatırlamıyorum

Nasıl anlayacağım ben rüyamın farkında olduğumu? Uyandığımda unutmaz mıyım?

Güncellemeler:
Sorumun cevabını hala bulamamanın üzüntüsünü yaşıyorum.

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• denemeye devam et :)

0|0
    0|0
    • Cevabın için sağol :) Ancak artık sorularıma dalga cevaplar verilmesine dayanamıyorum. Birşey öğrenmek suçmuş gibi hissettiriyor ya

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• denemek lazım

0|0
    0|0
  • İnternetten indirilen mp3 ler pek bir işe yaramıyormuş. Frekanslar bozuluyormuş mp3lerde diye duymuştum.

0|0
    0|0
  • anlamadım bişe

0|0
    0|0
    • İ - Doser denen müzikler var . Hepsinin özelliği işlevi ayrı. Bilmiyorsan özeti buydu. Lucid Dream mp3 ü var birde. Bu mp3 gerçektende işe yarıyor mu ? Deneyenlere sorayım dedim . Ama cevap yok maalesef

Erkekler Ne Diyor 3

• İ doser dinlerken uyuya kalırsan hiç bir işe yaramaz :D

Lusid rüyayı görüp görmediğini uyandıktan hemen sonra sorgulamalısın. Eğer rüyanda aklından geçen şeyleri yapabiliyorsan veya rüyanı şekillendirebiliyorsan lusid rüyadasındır. Bunu da en iyi rüyadan kalktıktan hemen sonra anlarsın... Ayrıca kendine bir defa bile "Acaba gördüğüm lusid rüyamıydı" diye sorarsan. Gördüğün lusid rüya değildir, çünkü lusid rüyadan sonra lusid rüya gördüğünün farkında kalkarsın. Umarım soruna cevap verebildim.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler eywallah. Rüyamın farkında olup rüyamı kontrol etmeyi çok istiyorum. Ancak dozu dinlerken 10.dklarda sızıp kalmam garipti ya neyse. Ben şöyle bişey yapıyorum. Saatimi 15 dkda bir bakıp rüyada mıyım diye soruyorum. İşe yarar diye umuyorum. Uyurken bazen kalkıyorum.

• Dostum ben denemedım ama deneyipte işe yaradıgını soyleyen insan çok az daha çok sanal uyuşturucuya benzetirilir ama çok kullananan bir fark olmadığını söyluyor..

0|0
    0|0
  • gate of hades işe yaramıştı. bunu dene.

0|0
    0|0
    • çok mu kötü o ya.? zihinde kalıcı hasar bırakıyo mu?

• hasar değil de aniden frekans değişince bi korku oluyo. gözümde bişey canlanmadı ama sebepsiz yere korktum.

Yükleniyor...