Bir erkeğin amacının farklı olduğunu nasıl anlarız?

Bir erkeğin amacının farklı olduğunu nasıl anlarız ? hangi davranısları bunu belli eder ?

0|0
519

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru olmayan insan kendini belli eder;ama bunu çok iyi saklar,çünkü bilir ki amacına ulaşması için önce kızın(kurbanın) güvenini kazanmak gerek onun için kızlar bir erkeğe güvendiklerin de kendilerini teslim etmemeleri gerek ama günümüz gençliği evlenmeden yatar hale gelmiş yazık sonra ağlamalar,bunalımlar...vs

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Sürekli temas halinde ve el şakası yapıyorsa uzak dur.

2|0
    0|0
  • Doğal davranmadığı zamanlarda dikkatli olun...

1|0
    0|0
  • anlayamassın eninde sonunda isticek :)

0|0
    0|0
  • Genel toplama bakmak lazım

0|0
    0|0
  • anlamak istediğin ne bilmiyorum ama eğer senle yatmak isteyip istemediğiyse. onu şu şekilde anlarsın. ben güzelmiyim diye bir bak aynaya eğer güzelsen zaten hepimiz erkekler olarak senle yatmak istiyoruz. derdin ne ablacım senin tecavüz edecek değilya niyeti sana göre kötüysede öpme beni dersin olur biter

0|0
    0|0
  • sevgilin değilse başka bir amacının olmaması için çok çirkin olman lazım, sevgili iseniz gece dışarı çıkmanı istiyorsa sakin yerlere götürmek istiyorsa edep sınırlarını toplumun içinde aşıyorsa uzaklaş o i*neden bence pişman olmak fayda etmez sonra

0|0
    0|0
  • ''farklı'' derken kastın?

0|0
    0|0
  • Tenhalara götürür seni gizli yerlere felan

0|0
    0|0
  • Seni başkalarından kıskanıyosa seviyodur ama kıskanmıyosa ve sürekli öpüşmek vs istiyosa seni becerme peşindedir. Zaten hal ve hareketlerinden belli olur yavşak bir tip olur onlar

0|0
    0|0
    • evet öpmek öpüşmek bahsediyo ama kıskanıyoda tabiii :)

• :D bılmıyom cumartesi buluscam bakalım hal ve hareketlerınee

• Erkek dediğin azcık sert olur :) ona göre yani çok sündük biriyse bırak :)

• Farklı derken?

0|0
    0|0
  • eger her şeye evet tama diyorsa kaç ordan

0|0
    0|0
  • seninle hayatı paylaşır

0|0
    0|0
  • erkekleri çözmek çok basittir...

0|0
    1|0
  • sarılayım bahanesiyle bişiler yapıyorsa amacı farklı :D

0|0
    0|0
  • bılmem

.

.

.

0|0
    0|0
  • Benimde ciddi ilişkim var. Bende sevgilimden cinsellik istiyorum sarılınca rahat durmuyorum gibi gibi.. Bu benim amacımı kötü yapmaz. 5 Yıldır birlikteyiz. Amacı sex de olsa hep ilk muhabbetlerde cinsellik konuşur. Daha önce hiç beraberlik yaşadın mı ? diye sorar. Buluşma teklif ediyorsa o mevzulara uygun bir ortamda buluşma teklif eder.

0|1
    0|0
    • hiç öpüştünmü felan diye sordu veya kaç kişiyle çıktın. ama hiç biriyle birlkte oldunmu demedi. msela birlkte olmak istemezde..ellemek öpüşmek bu tur istekleri varsa :/ çok aradayım ya

• ileride ciddi bir ilişki yaşadığında hatta sözlendiğinizde veya nişanlandığınızda bu konuları konuşarak hatta yaşayarak mutluluğunuza mutluluk katacağından emin olabilirsin. Şu an ki tepkilerin olması gerektiği gibi ve normaldir. Sadece zamana bırak.

• sağol :)

• cinsel sohbet?

0|0
    0|0
    • eh işte :/

• gibi gibi :)

• gibi gibi? seninde var galba bildiğin bişeyler. söylde bilsin diğer sakinlerde

• pantolonda siskinlik

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir erkek sizinle cinsel ilişki hakkında sohbetler ediyorsa ve ya etmek istiyorsa , size fazla yağlı ballı konuşuyorsa, size fazla dokunuyorsa emeli sizi tanımak değil yatağa sokmaktır.Ben böyle erkeklerden hep hayatım boyunca uzak durdum ve o nedenle hayatta çok derdim, sorunlarım olmadı şükürler olsun :).

2|0
    0|0
  • Mesela konuşulan konuları bir an önce bitirmeye çalışıp hemen cinselliğe götürmeye çalışıyorsa.

0|0
    0|0
  • konusmada veya hareketlerinde bel alti beyni calisiyosa,ki bunu anlarsin arkani bile dönmeden kaç,bi cacik olmz o cinslerdn,uckuru düsüklr

0|0
    0|0
  • Öyle ya da böyle demeye gerek yok. Yeteri kadar o tarz erkek ile karşı karşıya gelmiş isen birazcık konuşma ile çözersin olayı.

Aptala yatmak ya da konuşmayı kesmekte sana kalmış.

0|0
    0|0
  • dokunmaya çalışır mutlaka ve lafı bir şekilde cinselliğe getirir

0|0
    0|0
Yükleniyor...