Sevgiliden harçlık almak dogrumu ???

merhaba arkdaşlar ben unıv okuyorum babamla aram limonı okuldan sonra ıs arıyorum ama sozlum buna ızın vermıyor sana ben vereyim dıyo sızce sevgılıden para almak dogrumu ?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• alma bence çalış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• heralde sevgiliden alacan başka kimden alacan

1|1
    0|0
  • Bence şu aşamada yanlış. En ufak bişeyde başına kakabilir.

0|0
    1|1
  • Babamla limoni nedemek o senin baban farkindamisin fölörtün degil, olmadi annene söle hem baban senin istemeni beklemeden sana para göndermesi gerekmiyormu benmi yanlisim

1|0
    0|0
    • annemle bosanmak bızı bırkaıp baska bır eve yerlesmek ıstıyor bızı dusunmuyor anlayacagın flortumle daha ıı anlasrım

• Alma sakın bu ona bağımlı olduğun hissini uyandırır onda bilinçlice sende ise bilinçaltında ki bu ister boş aşk isterse de ileride evlilik durumunda olsun olsun bazı sorunlara yol açar

0|0
    1|0
  • Baba dediğin iki limoniliğe iki tartışmaya hele de bu yüzden kızına harçlık vermemezlik etmez ki ama...

0|0
    0|0
  • valla bende olsam çalıştırmmam al kardeşim helal olsun çalışıpmak bir bayan için zordur

0|1
    0|0
  • erkeğin alması yalnış bence de kız alabılır

0|0
    0|0
  • ben sevgilime iş bulma konusunda bile yardım etmem. kendi ayakları üstüne dursun

0|0
    1|1
  • sevgiliden kastın düşünce evlilik falansa al ama daha ciddi bir şeyler yoksa alma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bana doğru gelmiyor açıkçası.

0|0
    0|0
  • o senin eşin olacak,kırma gönlünü çok yüklenme al ama bana kalırsa babandan iste yahu annene söyle o alır sana verir

0|0
    0|0
  • ne diye izin vermiyor git çalış onamı muhtaç olcan.

0|0
    0|0
  • evet. alacaksın tabiiki. sen öğrencisin nerden para geldiğine bakmicaksın...

0|1
    0|0
  • doğru

0|1
    0|0
  • ben alamazdım.ben babamdan zor ıstıyorum.ondan hıç alamam:)

0|0
    0|1
  • Saçma.

0|0
    0|0
  • Yanlış buluyorum.

0|0
    0|1
  • doğru değil.

0|0
    0|1
Yükleniyor...