Bugün sevgilimin doğum günü :)

bugun erkek arkadasımın dogumgunu fazla bısey yapamadım ama pastasını ve en sevdıgı kurabıyelerı almayı da ıhmal etmedım..facebook ta dogum gununu kutlamayı unutmusum,acaba sızce artık hıc bır sey yazmayım mı yoksa bana ne yapmamı onerırsınız..benden once bır cok arkadası dogumgununu kutlamıs bıle:(

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• face.den birşey yazma

pastayı kurabiyeyi kap git kutla ^^

hala gerçeği bırakıp sanala takılıyorsa boğazında kalsın de çek git :)

bence hem face'e yazmayarak unutmuş gibi yapıp da sürpriz yaparsın :))

1|0
    0|0
    • resmımızın uzerıne bıseyler yazıcaktım ama beceremdım:S bu dusundugunu de dusundum ama bıraz ayrıntı oldugum ıcın pe benı rhatlatmamstı:) yıne de teskkurler

• resmin üzerine yazı işini başka bir zaman yaparsın, başka özel veya sıradan bir gün ^^ şimdilik onun doğum gününü gerçekte kutlaman muhteşem..

vay be çok güzel ya.. mutluluklar ^^

• tesekkur ederım darısı basına:))

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 3

• kurabiye ve pastayı kendin yapmayı deneseydin daha çok hoşuna giderdi erkek arkadaşının. facebookta da sevgilisi olarak ille kutlamak zorunda değilsin, face herşey demek değildir..

1|0
    0|0
    • yapıcak vaktım yoktu zaten normalde herseyı elımle yapıorum bu sefer boyle oldu oyuzden bıraz tedrgınım zaten:((

• facede kutlada aşkım falan die kıskananlar catlasın:DD takılan kızlar vazgecsin:DD

0|0
    0|0
    • :D ılk yazan olsaydım bu dedıgını yapıcaktım ama benden once cok kısı kutlamıs sımdı ben yazarsam herkesten sonra olmaz dedım kendı kendıme facedekı resmın uzerıne bıseyler yazmayı denedım offıce programıyla pc acmıo:(( ama kıskananlar kıskanclıgından catlıo zaten canım merak etme facesı benım resımlerım kaynıo:D onlemımı aldımmm:D:D

• ok ii ozaman:DD

• facebook yerine pastayı tercih ederim ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...