Bu squat programını uygulayarak bir ayda kaç santim incelirim? Ya da incelir miyim?

link Bu programı uygulayacağım. 85 64 98 ölçülerim boyum 1.68 kilom 63. Bu squat programını uygulayarak bir ayda kaç santim incelirim? Ya da incelir miyim?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Squat kas yapar. Kas oluncada dogal olaral siser. Cardio da yaparsan bir kac cm incelir ve sıkılasırsın. Bu arada o programi bende yapiyorum dedigim gibi Kas oluyo sadece squats yaparsan incelmessin

0|0
    0|0
    • Resimde ağırlıksız çalışın şeklinde gösterilmiş.Bu durumda kas yapma diye birşey olmaz.Kas kadınlarda kolay gelişen birşey değildir.Erkeklerde daha hızlı gelişir.

• Bana bu programi spor salonumdaki hocam önerdi bugun 11. Gunum ve ben faydasini gordum gercektende bacak ve gluteus maximus kasinin calistigini hissedebiliyosun. Benim tavsiyem bu programi yapmadan kendi fotograflarinizi cekin ve 1 ay sonunda da ayni sekilde.. Farki goruceksiniz cevremde bir cok insan bu programl yapti hala yapablarda var.

Hi bu arada Kendi vucut agirliginda calismak en sagliklisi :)

Erkekler Ne Diyor 2

• amaç kilo vermekse çok bir işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • Bu uygulayacağınız program sadece bacaklarda gelişme kaydeder.Ama pekte iş görecek bir program değil gibime geldi.En iyisi diyet yaparak bu programı 15 gün uygulayın.Denemesi bedava sonuçta.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İncelme değildi kalçaların sıkılaşabilir ama zor

0|0
    0|0
  • yapma be kardeşim be . 1 gram bile veremezsin . ama düzgün uygulasan 1-2 kilo belki

0|0
    0|0
Yükleniyor...