Cezalar açıklandı ne düşünüyorsunuz

beşiktaş 4 maç saha kapama cezası aldı slaven bilic 3 maç ceza aldı meloda 2 maç aldı melo nasıl iki maç alır lan en 3 maç alması lazımdı

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında maçın 3-0 Beşiktaşa verilmesi lazım melonun yaptığı çok ayıp :D

1|1
    0|3

Kızlar Ne Diyor 3

• melo gitsin artık yaa sevmiyorum harbiden çok çirkef

0|2
    0|3
  • melo az aldı bence

1|0
    0|2
  • Kırmızı kartın cezası 2 maç..o sadece bir kıvılcımdı o hareketi herkes yapabilir Melo bize bağlılığını 1 kez daha gösterdi ellerine sağlık..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Meloya niye 2 maç ceza verildiği diye sorun eden galatasaraylılar gerçekten çok komiksiniz ya da kuralları bilmiyorsunuz.

Bir kere faul eyleminden dolayı direk kırmızı karttan atılan bütün futbolcular en az 2 maç ceza alır bunu bir öğrenin önce.

2. si melo bana göre en az bir maç tahrikten ceza almalıydı. Formasını çıkartıp seyirciye gösteriyor, seyirci kendisine yabancı madde atıyor, seyirciyle ilgilenmeyip içerii gireceğine o bir daha insanların gözüne sokar gibi formayı bir daha gösteriyor yanındaki görevli kolundan tutup onu zorla tünele sokuyor.

0|1
    0|1
  • İyi lan yine az almışız ben +5 beklıyodum .

0|3
    0|1
  • Bıktım şu oyunlardan. Aynı oyunlar 2004 senesinde de oynanmıştı hakemler aracılığyla.

0|1
    0|0
  • Motta ceza almamış peh

0|2
    0|2
  • sadece sahaya girenler cezalandırılmalıydı oysa.Hükümet beşiktaşı cezalandırmıştır.

0|2
    0|1
  • Kadıköy'de galatasaray kupa alırken yapılan kışkırtma beşiktaş ve taraftarına da yapıldı melo hiç ceza da almayabilirdi kısacası.

Futbol bile bazı kesimlerine eline düşmüş şike mike hikaye tarafları biliyorsun zaten.

0|0
    0|0
  • Melo 2 maç alacak tabi ne yapmış adam?

0|1
    0|1
  • Bilmem :D

0|1
    0|1
  • melo 2 çok vermşler 1 yeterliydi

bide bjk bu kadarmı ya para cezası yokmu bee

0|1
    0|2
    • varda onu yazmadım üşendim amk :D

• Mac sonucu kac dediler

0|0
    0|0
  • evet melo 3 maç almalı diğerleri doğru

0|0
    0|0
  • Melonun hiç ceza almaması gerekirdi. Çünkü o hareket en fazla sarı kart ederdi.Hatta topa müdahalesi oldugu için sarı kart bile tartışılır. gol atmak üzereyken sabrinin biçilmesi ondan çok daha sert hareketti...

Melonun sahadan çıkarken formasını yüzüne doğru tutmasında da bir sorun yok. Zaten meloya kırmızı gösterildiğinde tayyibin 1453 gurubu sahaya girmeye başlamıştı bile

Bu arada bundan çok daha küçük olaylar çıktıgı için GS ye tam 6 maç seyircisiz oynama cezası verilmişti,bunuda hatırlayalım. Beşiktaş 4 maçla iyi yırttı...

1|1
    0|3
    • Hahaha gizli yıktın beni..

• melo sadce yüzüne mi tutttu o formayı bu kadar saf olmayın ya, melo seyirciye tutuyor seyirci kendisine madde atıyor melo vazgeçip hızlı bir şekilde içeri kaçacağına bir daha seyirciye tutuyor tahrike devam ediyor ve görevli kolundan zorla tünele sokuyor.

gs nin 6 maç ceza aldığı bu olaya küçük mü diyorsun bu kadar tarfalı olmayın ya o sulu derbide polisin gözü kör oldu stadı yakıp yıktınız krmadık koltuk bırakmadınız be, beşiktaş sahaya girme dışında ne yaptı şiddet var mı?

Yükleniyor...