Eski sevgiliniz sizi hala seviyorken birden başkasıyla olsa ne düşünürdünüz?

Eski sevgiliniz sizi hala seviyorken birden başkasıyla olsa ne düşünürdünüz?

• Herşeyi gibi bu da yalanmış ...
    36% (8)54% (7)43% (15)Oy Ver
  • Fake ya bu kesin fakedir bulamaz yani kim bakar ya ona?!
    9% (2)8% (1)9% (3)Oy Ver
  • Umrumda olsa yanımda olurdu. Umrumda olmadığına göre kimin yanında olduğu beni bağlamaz.
    45% (10)23% (3)37% (13)Oy Ver
  • Yoook artııık .
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ben hala seviyorken nasıl bir başkasını sevebilir ?
    10% (2)15% (2)11% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|11

En İyi Erkek Görüşü

• Galiba şuan tamda onu yapıyor ya da yapıyormuş gibi davranıyor. Lanet olsun bütün mesafelere!

0|0
    0|0
    • Bence de

• Mesafeler bazen soğukluk yaratıyor birde insanlar sadece telefondan ya da netten tam olarak yakınlaşamazlar. Bizde böyle oldu. Yanında olsam şimdi çok mutluyduk.

• Aynen ya of of

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok seviyordum. Aynen sormak istediğin konunun aynısı ise başımdan geçti ama iş işten geçti.. Başta sevgim bitti sonra herşey konuşuyoruz sırf o mutlu olsun diye hiç birşey eskisi gibi olamaz... Umrumda olsa yanımda olurdu. Umrumda olmadığına göre kimin yanında olduğu beni bağlamaz.

0|0
    0|0
  • başkasıyla olması sevindirir ve umrumda olmaz... neden mi? benim elimi bırakıpta hemen başkasının elini tutamaz canı yanar çünkü... kıskançlık yapıyım diye kalbi cız ediverir:) o yüzden o iilişki uzun sürmez kafamada takmam

0|0
    0|0
  • Onun benimle konuşup her şeyi açıklamasına bile izin vermezdim. Hem seviyorum de hem gidiyorum de aynı oyuncağıymışım gibi.

0|0
    0|0
  • Fake ya bu kesin fakedir

0|0
    0|0
  • beynimin bir hücresini dahi ayıramam böyle salak konuya, yok düşündümü , yok unuttumu, neden başkasına gitti... offff daral geldi, açın balkonun kapısını hava gelsin :D

0|0
    0|0
  • Canı cehenneme

0|0
    0|0
  • acırım sadece onunla gezdikçe beni daha çok hatırlayacak...yanlış yaptı acımazdım bile...kendinin bileceği bir iş...çok geçmeden ayrılacak yana döne beni arayacak...ama ben orda olmayacağım...

0|0
    0|0
  • Ben eski sevgilin olsam, ve seni seviyorken başka bir kızla birlikte olsam, bir başka kız daha arardım:))Allah bereket versin:))

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • seven insan sevdiğinin yanında olur değilse tın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• yolu açık olsun... :)

0|0
    0|0
  • Çokta umrumdaaa

0|0
    0|0
  • Umrumda olsa yanımda olurdu. Umrumda olmadığına göre kimin yanında olduğu beni bağlamaz.

0|0
    0|0
  • Herşeyi gibi bu da yalanmış ..

0|0
    0|0
  • Umrumda olsa yanımda olurdu. Umrumda olmadığına göre kimin yanında olduğu beni bağlamaz.8op

0|0
    0|0
  • ne çapkınmış derim

0|1
    0|0
  • olsun banane

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • üzülürüm ilk başta sonra unuturum

0|0
    0|0
  • aslında sevmediğini

0|0
    0|0
Yükleniyor...