Yakısıklı fakat soğuk gözüken biri hakkında ne düsünürsünüz?

Arkadaşlar ben oldukça yakısıklı fakat soğuk biriyim elimde değil utangaç değilim gayet rahatım fakat iletişim özürlüyüm kibirliyim biraz da siz böle biri hakkında ne düsünürsünüz

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• bende guzelım hem utangacım hemde sessızım hemde sogugum ne oalcak benım halım:(kımse gelmıyor

0|0
    0|0
    • tesekkurler bu sırada:)sence ben nasılsım?:(

• yasınız kac bu sırada?

• 19 yasına girecem aralıkta diğer soruna gelirsek güzel soğuk birini beğensem dahi yaklasamam erkeklerin genelide yaklasamaz nasıl siz kızlar soğuk burnu havada yakısıklı erkeklere yaklasmaktan çekiniyosanız erkeklerde çekinir.Sana bir tavsiye erkeklerle iletişimden korkuyosan seçtiğin kız arkadaşının iletişimi karşı cinsle iyi olsun sana da faydası dokunur bunun.

Kızlar Ne Diyor 6

• Yakışıklı erkekler bu özelliklerinin farkında olduklarindan genelde senin tam tersin gibi olurlar (kibirli olmak dişında). Yani iletisim konusunda daha bir iyiler ve hemen her kizla muhabbetleri var, havalılar vb... Bence sen iyisin ya çok sıcak kanlı olmaya gerek yok :)

0|0
    0|0
  • kibirli bulurum ama bazı yakışıklı meraklısı kızlar hemen hooşlanır bense sevmen egoist gibi gelir

0|0
    0|0
  • zengin züppesidir derim

0|1
    0|0
    • öğretmen çocuğuyum züppe falan değilim emeğe,emekçiye her türlü saygım var.

• benim için sadece sıcakkanlı olması önemlidir :D

0|0
    0|0
  • Off be cok cool derim. bir süre sonra kasıntı gelir gözüme, gıcık olurum

0|0
    0|0
  • uzak dururum..soğuk kanlı insanları sevmem:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• şansın yok dostum.kadınlar iletişime çok önem verir

0|1
    0|0
    • dostum ne düsünürsünüz die sordum şansımın olup olmaması değil sorum

• heh bir de bilmişsin :) tek zeki çocuk sensin.şansın sıfır

• saol cevap için en kötü gerçek en iyi yalandan iyidir.

• ne diyon la ?

0|0
    0|0
  • He benim işte bu. ama muhabbet başladığında baya açılırım yani gülerim vs vs. böyleysen hertürlü kız kaparsın geçen yıl ay başı kız götürdüm. kasım aralık ocak şubat. sonra okul bitti hala kız yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...