5 Yılınızı beraber geçirdiğiniz sevgilinizi değişir misiniz?

Sorum direk bayanlara. 5 Yıllık bir beraberliğiniz var. Herşeyinizi onunla paylaşmış onunla öğrenmiş birbirinizi beraber büyütmüşsünüz. En güzel arkadaş sohbetlerini onunla etmiş en güzel filmleri onunla izlemiş en güzel uykuyu onunla uyumuş en güzel seksi onunla yapmışsınız. Böyle bir durum içinde olsaydınız diğer erkekler ne olursa olsun etkisiz mi kalırdı ? Başkasınından hoşlanma ' şansınız ' olur muydu ? Erkeğimi seviyorum ama yinede kaçamaklar olur mu ? Çekici bir erkek aklınıza girebilir mi ? Girerse 5 yıllık beraberliğinizi silebilir misiniz ? siler misiniz ? samimi cevaplar istiyorum lütfen.

0|0
123

En İyi Kız Görüşü

• 5 değil, 10 yıldır ilk aşkımla birlikteyim, eşimle. Çekici gelen insanlar oldu mu dersen, illa ki oldu, hoşlanma değil, ama hiçbir zaman eşimi aldatmak ya da ilişkimi bitirmek geçmedi aklımdan. Benim eşim, her şeyimde ilkim, ne olursa olsun o benim için bambaşka.

0|0
    0|0
    • Sizden öğrenmek istediğim birşey var. Çekici bir erkek gördüğünüzde onu hoş bulmak hayranlık gibi birşey olsa gerek. Evet ama bunun haricinde hiç başkasını arzulamak gibi bir hisse kapıldınız mı ? Ya da şöyle sorayım eşiniz uzakta ve siz eşinizi arzulamışsınız özlemişsiniz o an yanınızda o çekici bulduğunuz erkek var size yaklaştı ne yapardınız ? Terslediniz diyelim aklınızda kalır mıydı keşke der miydiniz ya da olumlu cevap verseydim eşimin haberi olmazdı gibi ?

• En iyi cevap demek :)) Hani link bu gül simgesi çıkıyor ya, ondan öyle dedim :))

• :)) rica ederim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Otuz yıllık evliler bile ayrılıyor; sevgiliden ayrılmak ne ki onun yanında.

1|0
    0|0
  • eğer bitmesi gerekiyorsa 5 yılı 1 saniyede silerim...

1|0
    0|0
    • Minimum ne gibi bir durumda silersin ?

• ihanet ve türevleri + şiddet :)

• Dahası yok zaten minimum yazdım o yüzden :) Düşüncen için teşekkür ederim.

• Karşıma dünyaları serseler, 6 7 karatlık yüzük taksalar parmağıma, istediğim her şeyi elde etme şansına sahip olsam; yine de onunla karşılıklı oturup kahve içmeyi hiçbir şeye değişmem.

0|0
    0|0
  • 5 yıl ilişki mi olurmuş zaten. Sıkılırım ben heriften. asdfg

0|0
    1|2
    • Üzgünüm ki hiç aşık olmamışsın.

• Kendimi değersiz hissettiğim an biter

0|0
    0|0
  • insanlar 25 yıllık evliliklerini silebiliyor anlık bir hoşlantı için

0|0
    0|0
    • Bir insan 25 yaşında evlense 25 yıl evli kalsa 50 yaşında olur. Hadi 40 yaşında boşandılar diyelim. O yaşlarda eşini bir başkası için bırakan insan ya para için bırakır ya sex için bırakır. Bunun aksini düşünen varsa tartışabiliriz. Burda akla gelmesi gerekenler terkedilen adına mı sevinilmeli ? Terkedenin kişilğine mi üzülünmeli ? Umarım anlatmak istediğimi yazabilmişimdir.

• Tek bir cevabı var, ASLA.. 5 yil var, seviyorum seviliyorum her seyimi yasadigim insanin sacinin telini degismem..

0|0
    0|0
  • eğer çok seviyorsam ve bana denk biriyse başkasını gözüm görmezdi

0|0
    0|0
    • Denk olmaya örnekler verebilir misin ?

• hayır değilim onu zamanla beraber alırız yaşamımızı beraber kurarız zaten ama sadece seviyorum demekle bu işin bitmediğine inanan biriyim

• Aynı fikirdeyim. Teşekkür ederim yorumların için.

• 10 ylı sildim ne diosun :D

0|0
    0|0
    • Neden sildin ?

• aldattı :)

• Bunu eliyorum altta biri daha yazdı. En üst düzeyde sadakat var ve gerçekten vicdan sahibi biri olduğumu düşünüyorum. Aldatma olsa 5 yılda da yapılabilirdi. Yani böyle birşey olmayacağına inanıyorum geleceğe mutlu bakmamı sağlıyor.

• zaten seviyorsam başkasını gözüm görmez .. bunun içinde 5 seneye ihtiyacımm yok

0|0
    0|0
  • 6 yıllık bir ilişkim var o kadar kötü şeyler yaşadım onun tarafından çok üzüldüm şuan nişanlıyım devam ediyorum onunla insan başka birileri için bunu yapamıyor hoşlandım başkası güzel geldi deyip silemiyorsun yeri geliyordu ondan nefret ediyordum ama silemiyordum olmadı yapamadım ben bu bağlılık mı aşk sevgimi alışkanlık mı bilmiyorum ama herkes ayrılamaz

0|1
    0|0
    • Bu konuda tamamıyla hemfikiriz demek ki.

Erkekler Ne Diyor 3

• değiştir üst modelini al. Dicemde bende senin durumunda olucam yakinda :D

0|0
    0|0
  • Burada ki "En güzel Filmleri Onunla İzlemiş" ne demek?

0|0
    0|0
    • Sadece mutlu ve huzurlu saatler geçirmiş olmak anlamında söyledim.

• ben şahsen silmezdim;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...