Eleştirilere ne kadar açıksınız eleştirilmekten rahatsız olur musunuz?

Eleştirilere ne kadar açıksınız eleştirilmekten rahatsız olur musunuz?

Örneklendirmek gerekirse çok fazla eleştiren ve eleştiri almaya açık bir insanımdır, site üzerinden gidersek aslında bir çoğunuzun eleştiri anlayışının olmadığını farkettim, engel sisteminden anlaşılabilir. Vakti zamanında xper li abilerimizin-ablalarımızın %40'ı kadarı tarafından engellenmişliğim mevcuttur :) Ay canım cicime pek gelemem en sevdiğim bile gözüme batacak bir şey yapıyorsa eleştiririm. Peki ya siz ?

Güncellemeler:
Sonuç itibari ile erkeklere nazaran bayanlarımızın bir sürü modeli olduğunu gördük.

0|0
18|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 14

• Saygı sınırlarında eleştiri yaparım ve eleştiriye açığımdır. Bazı çok hassas olduğum konular hairicnde tabii ki. Zaten bence eleştiri insanın hatalarını yüzüne vurmak içn değil farklı görüş açılarına dikkati çekmek için ya da bir kişinin nesnel olarak yanlış bildiği bir bilgiyi düzeltmsini sağlamak içn yapılır. Em ağır olabilecek eleştiri ise sadece yanlış düşündüğünü söylemektir ki bu da öznel bir konu olduğu için eleştirilmeyebilir. Sadece fikir ayrılığı olarak adandırılır. Bence eleştiri güzel bir şeydir ve insanı ilerletir. Bu nedenle yapıcı eleştiriler yapmak ve eleştiren insanı kınamayıp, görüşlerini dikkate almak faydalıdır.

0|1
    0|0
  • Kişisel hakaret içermediği müddetçe eleştiriye inanın açığım.

0|1
    0|0
  • amacına ve niyetine göre değişir.

benim daha iyi olmamı istiyorsa ve hakaret içermiyorsa kabulümdür. amaç yerin dibine sokmaksa illaki onunda bir açığı vardır.. anladın sen ;)

0|1
    0|0
  • Engellenen biri olabileceğini de kabul edebilmeli insan.bu da bir nevi eleştiridir aslında.

"Seni muhatap almaya değer biri olarak görmüyorum" un bir başka versiyonudur

0|1
    0|0
  • Her türlüsüne açığım.

1|1
    0|0
  • Eleştirmeyi biliyo muyuz bence onu sorgulamak lazım önce?

Bazıları eleştirmiyor suçluyor. Bizde kayıtsız kalamıyoruz haliyle tartışma oluyo.

Bi kere o iş ile alakası olmayan biri eleştirmen olmayacak.

0|0
    0|0
  • insan kendine yapılan eleştirileri dikkate almalıdır bence. onlara itiraz etmeden önce bi düşünmelidir kendisini bi yoklamalıdır derim ben. ayrıca bu soru çok güzel bi soru olmuş neden 1 yıldız vermişler anlamadım, galiba toplum olarak pek eleştiriye açık değiliz. 5 yıldızladım arkadaşım emeğine sağlık :)

0|0
    0|0
  • yapıcı şekilde eleştiriye kim hayır diyebilirki..

0|1
    0|0
  • bence sakıncası yok

0|1
    0|0
  • eleştiri sınırı aşılmadığı sürece açığım evet..

0|1
    0|0
  • Kendini değerli hissetmemiş - çocuklukta - bir insan, zaten eleştirilmemek için uğraş verir.

Eleştiri -tabi içten olan - kaldırabilmek sevgiyle büyümüş insanların bir özelliğidir.

0|0
    0|0
  • her türlü eleştiriye açığım işin içinde hakaret yoksa takılmam hakaret varsa da okumam, dinlemem olur biter kimse için sinirimi bozamam sonuçta ama eleştiri ciddi boyuttaysa eğer tabiki dikkate alırım

0|0
    0|0
  • Doğru haktır her doğruyu her yerde söylemek hak değildir...!

0|0
    0|0
  • haklı ve seviyeli eleştiriden rahatsız olman,saldırgan ve boş eleştirenlede işim olmaz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...