Kardeşim dediği insanın ablasıyla aldatılmak

Bir çocukla 5 aydır beraberdim. Her şey mükemmel gidiyordu. En yakın arkadaşlarıyla arkadaş oldum. Kardeşim dediği arkadaşıyla aynı evi paylaşıyor. Bir gün sevgilimin en yakın arkadaşı direksiyonda, sevgilim ön koltukta, ben de arka koltukta arabayla markete gidiyorduk. Sevgilimin teli bendeydi. Whatsappina girdim. Arabayı kullanan arkadasının ablasıyla sevgilimin konusmalarını actım. Kızın son mesajı "gel öpüşek"ti. Biraz yukarlara cıkınca kızın sevgilime attıgı bikiniii fotografı gordum. Bikac tane video da atmıs ama videoları acamadım cunku arabayı o kızın kardesi kullanıyodu. Sevgilim benle aynı yasta kız 2 yas buyuk. Mesajlar arasında "sevgilinin dibinden bir ara ayrıl da house party yapalım" diye bir mesaj vardı. BEnim ellerim titremeye basladı daha fazla okuyamadım telefonu bıraktım markete gelmistik. Markete girerken yuzumun halini gordu ne oldu dedi.io kızla mesajlarını okudugumu soyledim morali acayip bozuldu sanki ben yapmısım gibi marketin icinde elimi tutmadı ben arkadasıyla onden yururken hep arkada durdu pek konusmadı yuzu 5 karıs oldu. SOnra arkadası su almaya gitti biz yalnız kaldık. Neyin var bana mı kızıyosun bide dedim, ne diyim ki dedi. Arkadasına da bana da ayıp oluyo farkında mısın dedim evet anlamında basını salladı. Meral etme bir daha merve ablanın adı bile gecmiycek dedi arabaya bindik arabadan inince ben bayıldım hastaneye goturduler serum falan sonra beni eve bırakıcaklardı yolda yanımda oturdu arka koltukta, beni aldattın mı dedim boyle seyler dusunme dedi sarıldı sonra ben evime girdim 3 4 gub hicbi sey olmamıs gibi devam ettik evine gittim geldim. bir gun uyurken telefonuna baktım o kızla whatsapp konusmasını silmisti bir daha hatırlayıp uzulmeyelim diye silmistir diye dusundum. 1 gun sonra bu olay benim iyice canıkı sıktı uzun bir mesaj attım bidaha onunla konusmıycksın senden ayrılırım falan diye, cevap vermedi. 2 saat sonra aradı mesajını okudum cevap yazıcam dedi ben de tamam dedim kapattık cevap yazmadı ben cevap beklerken kendimi iyice doldurdum delirdim o konusmada videolar vardı onları bana atıcaksın galeriden bulup yazdım cevap vermedi aradım ne var ya dedi videoları istiyorum dedim tamam yemegim bitince atarım dedi bir sure sonra mesaj attı ne istiyosun simdi benden dedi videoları dedim atmıyorum dedi senin gerizekalılıklarınla ugrasamam sen hastasın dedi. ARadım aglıyodum bu sesinle konusamam kendini topla oyle ara beni dedi biraz bekledim aradım o videoları atmazsan senden ayrılıcam dedim benim boyle bir sey yaptogımı dusunuyosan ben senden ayrılıyorum cok kotu bir sey yaptın ve işin cok zor sana yardımcı olmıycam bu durumdan kendin cıkıcaksın tek basınasın dedi bana. 2 gun bekledim hicbi acıklama yapmadı ben de internetteki fotograflarımızı sildim whatsapptan engelledim arayım senden ayrılıyorum dedim tamam dedi buruk bir sesle. hoscakal dedik kapattım. O kıza senin sayende ayrıldık diye mesaj attım kız hahhah beni mi kıskanıyosun sen :) o benim kardesim ben hep oyle konusuyorum deyip inkar etti.SİZCE ALDATTI MI

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen saf mısın yoksa beyin hücrelerin ölü mü? Pes yani hala aldatıldım mı ne demek? Mesajlaşması bile aldatmadır ki sen gördüğün halde devam etmişsin. Ne mide varmış sende ya!

0|0
    1|0
  • Yerinde olsam markete gelir gelmez oradan uzaklaşırdım. Hiç hakketmediğin şeyler yaşatmış sana yazıklar olsun. O ve onun arkadaşlarıyla olan iletişimini kes derim.

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın taktir ettim ama :)) ayrilmissin birde aldattımı diye sormaaaaa iste yoksenin hayatinda öyle biri cikti gitti . Ne oynak ablasi varmiş arkadaşininda ev parisi ne ola ?

0|0
    0|0
  • bu ilişki bir an önce bitmeli yoksa sen hasta olursun. o da seni seviyor ama aldatmadan yapamıyor. senin bu olayı unutmana imkan yok. her zaman onun yüzüne vuracaksın bunu. bu iş yürümez. için kan ağlasa da bitirmelisin. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • bence aldatma değilde tek gecelik ilişki olabilir ya da oğlan aldaltmıştır ;)

0|0
    0|0
  • Kelimenin tam anlamıyla ARAP SAÇI bir durum. Anladıysam arap olayım. Bu ne ya?.:)

0|0
    0|0
  • Ananı sikim bu kadar yazıyı okuyan var mı la :D

0|0
    3|0
  • Bence evet, aldatıldın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kızda ıyıce gerızekalıymıs resmen cocugu kullanmıs erkekte olgun kızı gorunce dayanamaıs bırlıkte fıngırdesıp eglenmısler yanı ısın acıgı bu bosver sne hepsını sıktır et bırak onune bak ya oyle ınsanlarla takılma kardesım ayagına goturmedıklerı kalmaz

0|0
    0|0
  • yerinde olsam arabayı kenara çektirir olanı biteni anlatır ikisinin hesaplaşmasını izler sonrada çeker giderdim

0|0
    0|0
  • ezikçe hareket etmek doğru mu ? bu nedir yaa sessizce ayrılamıyor musunuz ?

biraz gururlu olun

0|0
    0|0
  • Merhaba. Canım sana bir tavsiye vermek istiyorum öncelikle bu dahil diğer salak yorumlara inanma. Bunu yaşamayan bilemez ve boş boş konuşurlar. Bundan 1,5 sene önce aynı durum benim başıma geldi. Yargısız infaz yaptım senin gibi, salakca davrandım sonra çok utandım çok pişman oldum. Kimseye bişey sormadan bişey demeden önce kendine şu soruyu sor "benim sevdiğim adam kardeşim dediği insanın kardeşiyle fingirdeşicek ve benimle beraberken beni kardeşim dediği adamın kız kardeşiyle aldatıcak kadar şerefsiz, onursuz, o* çocuğu bir adam mı?" Eğer bu soruyu kendine sorup "hayır öyle biri değil" cevabını veriyosan kendi kendine üzgünüm kader arkadaşım ama ortada senin sandığın gibi iğrenç bir durum yok. İğrenç olan şey senin ona "beni arkadaşının ablasıyla aldatıyosun" demen ve bunu düşünmendir. Gururlu bir adamsa onuru için yaşıyorsa ve birazda zekiyse bu düşüncen onu yerle bir edicektir. 1,5 sene önce başıma geldi buna benzer bir olay. 7 aydır birlikte olduğum adama böyle bir suçlama yaptım ve ayrıldım. Ama sonra anladım ki olaylar benim paranoyamda olduğu gibi değildi. Şu an hala beraberiz yeri geldi mi bu yaptığımı dile getiririz benle alay eder ve ben hala bu yaptığımdan çok utanırım. Kendini onun yerine koy ve öyle hareket et. O seni bu durumla suçlasaydı ve sen suçsuz olsaydın ne yapardın? Onu seviyorsan böyle birşey yapmayacağını düşünüyorsan onu geri kazanmaya çalış. Ama tecrübeli biri olarak söylüyorum ki işin zor. (aynı durumu yaşadığım birine denk gelmek güzel. sana cevap yazmak için üye oldum.)

0|0
    0|0
  • sen tam bir gerizkalısn ya 1! o marketi dağıtıckatn sn orda ne kdar sakinsn ya.! çocuk bulmş böle enayiyi tabiki aldatır bide hala aldattmı diosn ulan öpüşek yazmş kız dha ne olsun sevişek yazıncamı aldattı bni diceksn !

0|0
    0|0
    • İyi ki de sakin kalmışım, iyi ki okları kendime çekmemişim. Bu üç insan da öyle omurgasız ki hem yaparlar hem tehtid ederler. Şu anda kızın kardeşi tarafından tehtid ediliyorum. Anlattıklarım yetmedi aynı yatakta yakalaması gerekiyor herhalde ablasının bu pisliğini kabul etmesi için. Yazık

• canım ya nasıl bir psliğe bulaşmşsn. sil onları hyatndan yeni bir sayfa aç üzme kenedeni

• iyi olmuş ayrılmışsın aldatmış kızın niyetini anladığı gibi engellemeliydi sana anlatmalıydı saçma aferin iyi yapmışın ablada az değilmiş aklı sıra töbe yaa

0|0
    0|0
    • hep hissediyodum kızın şerefsizliğini ama bana gözlerini patlata patlata ABLA O ABLA ANLIYO MUSUN DELİRME diyodu

• Peki o cocugun da ablasının ve en yakın arkadasının ne mal oldugunu bilmeye hakkı yok mu? Benimle aynı durumda sayılır

• ya görmesini sağlayabilrsin ama birebir sen atma derim bilmiyorum içime öyle bir kuşku düştü bence sen gösterme görmesini sağla

• Aldatmış besbelli sakîn yüz verme iyiki ayrılmışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...