Paintball oynadınız mı hiç?

Ben fazla sevmedim ama herkes bayılıyor bu oyuna ne zevk alıyorsunuz.

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bencede 0-12 arası için ideal bir oyun.

2|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 13

• Oyunu kuralları ile oynarsan oldukça zevklidir. Zira oyunda amaç, karşı ekibin kalesini ele geçirmektir.

Bu sırada ekip arkadaşların seni, sen onları korur, böylece organizasyon ve dikkat yeteneğini geliştirirsin... Karşı ekip üyelerini vurmak için saklanmayı, kaçmayı, saldırmayı ve hızlı düşünme kabiliyetini geliştirirsin...

Bir de oyun için alanın da uygun şartlara sahip olması gerekir...

0|1
    0|0
  • 1 kişi eksik giy tulumları gel

0|0
    0|0
  • Bayılırım. Birçok kez oynamama rağmen hiç boya topunun verdiği acı hissini tadamadım.

(Ego mode on) Hiç vurulmadın yani hahahaha. (Ego mode off) Oyunu beceremeyen, nişancılığı "counter" oynamaktan ibaret sananlar buna çocuk oyunu diyor ne hikmetse...

Ayrıca ufak bir anımı anlatayım: bir keresinde arkadaşımın maskesinin burun kısmından vurmuştum. Hani burnun önündeki maskenin açık delikleri var ya oradan vurmuştum. Kankamın burnuna kaçmıştı boya :D hahaha

0|0
    0|0
  • Hiç sen birinin alnının ortasına boya çaktın mı? Herkesi vurdun mu hiç. Takımının kahramanı oldun mu? İşte o zaman zevk alırsın...

0|0
    0|0
  • oymamadım şker

0|0
    0|0
  • manyak zevkli birşey, hele o boya hiç gelmicek yerlere geldiği zaman :D

0|0
    0|0
  • defalarca :)) insan takım arkadaslarıyla oynayınca dahada bir zevkli oluyor.

0|0
    0|0
  • en yakın zamanda oynamak istiyorum çok zevkli bir şeye benziyor çünki tavsiye edilir

0|0
    0|0
  • evet 3 kez oynadım ben sevdim

0|0
    0|0
  • Sen kızsın herkes erkek :D

0|0
    0|0
  • Benim çok hoşuma gider boya,vahşet,arkadan vurma ve takım oyunu ne ararsan var.

0|0
    0|0
  • Kafadan bile vuruldum.

0|0
    0|0
  • Sen dün gece üşütmedin mi belini. içki içip sarhos olmaktan ne anlıyorsun ?

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Oynadım gayet zevkli.

0|0
    0|0
  • Oynamadım hiç

0|0
    0|0
  • Oynadım. Bayılanlardanım.

0|0
    0|0