Bu durumda siz çok iyisiniz de onlar mı kötü? Yoksa siz salağın önde gideni misiniz?

Çok iyi arkadaşken aşk babında bir şeyler hissettin diyelim ona karşı. Ve bu konuyu açtın. Arkadaş kalalım dedi. Sen arkadaş kalamayacağınızı, en azından artık eskisi gibi ona bakamayacağınızı, aşık olduğunuzu söylediniz. Mesafeleri filanda hiç umursamadınız. Sizin için asla göze alamayacağı şeyleri göze aldınız onun için. Ve göze aldıklarınızı da kendisi için başkasının da alamayacağı aleni ortada iken hem de. Farklı şehirlerde olmanıza rağmen onun yanına son gittiğinizde efendi efendi ayrıldınız. Daha sonra bir durum dikkatinizi çekti. Sizin sevdiğiniz ve onun iyiliği için uzak kalma kararı aldığınız insana bir başkası yazılıyor ve bunu görüyorsunuz.

Helalleşmiş ve ayrılmış olmanıza rağmen bu yazılan adamın karaktersiz birisi olduğunu bildiğinizden uyarma ihtiyacı duyuyorsunuz.. ki zarar görmesin diye. Sizin olduğunuzu bilmemesi için bir başka yolla uyarıyorsunuz.( varlığınızdan rahatsızlık duymaması için)

Yazılan kişiye de bir daha sevdiğiniz kişiye yaklaşmamasını, aksi halde kirli çamaşırlarını tüm çevresine dökeceğinizi söylüyorsunuz. Ve ertesi gün bakıyorsunuz ki sevdiğiniz kişi rahatsız olmasın diye hiç yazmamanıza, arayıp sormamanıza rağmen sizi sosyal iletişim araçlarından siliyor…

Bu durumda siz çok iyisiniz de onlar mı kötü? Yoksa siz salağın önde gidenimisiniz?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen benim yaşadıklarımı nerden biliyorsun ?

0|0
    0|0
    • Kadinlari taniyorum diyelim

• Daha degil

Neoist e sor. Ozkan diye birisi ile konustum de. Adam ben mal im diyo de. Bakalim ne dicek

• hadi ya . neoist gelirse ilk işim bunu sormak olacak valla.Ne diyecek merak ettim doğrusu

Yükleniyor...