7 DEN 70 E HERKESE GELSİN BU SORU

Sizce Fatih terime yapılan bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz. (benim şahsi görüşüm takım içinde kendi kendine kaos yaratmaya çalışanlar başarı sahibi şuanda)

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Milli takıma göndermeyecekti ünal aysal. Hocamızın kararına saygılıyız dedi ve hoca da milli takıma gitti.izin verdiysen sene sonuna kadar tutmak zorundasın. Fatih terim öyle kolayca dışarı atılacak bir adım değildir. ünal aysal hatırlanacaksa fatih hocanın başarılarıyla hatırlanacak. Kısacası yönetim sıçtı seneye seçimle gider.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• oyunu oynayan fatıh terımın kendısıdır,kendısını cok severım ama egrıye egrı,dogruya dogru!

0|0
    0|0
  • Fatih TERİM'e karşı oyun falan yok. Yine söylüyorum, Real gibi bir devim karşısında Engin BAYTAR'gibi yürümeyi bilmeyen dangalakları ilk11'de oynatan adama herşey müstehak. "Il vero imperatore, MANCINI"

0|0
    0|0
  • Fatih terimde istikrar yok, bir iki sene sampiyon oldumu bütün heycanini yitiriyor zaten o kadar basarli bir teknik adam degil türkiyedeki sampiyonluklari basari olarak degerlendirmek nekadar dogru bir veri olur, cünkü bu ligde bursaspor bile sampiyon oldu sadece tasadüfi bir uefa kupasi ve milli takimda cek kalecinin topu elinden kicirarak yapmis oldugu bariz hatanin milli takima olumlu yansimasi

0|0
    0|0
    • İstikrar yok diyosun ama 4 sene takımı üst üste şampiyon yaptı ardından şampiyonlar liginden elenip uefada devam edip kazanılan maçlar hepsi mi tesadüf o zaman futbol tam bir tesadüf oyunu dostum her takım bir tesadüf içinde şampiyon oluyor kaleciye gelince kaçırma aga bide dünya devi petr cechsen kaçırmıcan kaçırdınmı atar unutmaki. bilmiyorum ben fatih terimin yanında bir tutum içindeyim

• leeds united 2001 yılında yarı finale kadar çıkan takımdan bahsediyoruz ne oldu bu takıma 1 senede de bu kadar iyi oldu ? her neyse giden 6da yer 8 de yer 7 de yer neden türk futbolundan kaynaklanıyor çünkü senin çıtan avrupayla bir değil artık sen 30 üstünü oynatırken adamlar 18 den başlıyor

• tek bildiğim galatasarayda bir kaos olacak gibi geliyor

Yükleniyor...