Sınıfta biri var ve hislerimi bilmiyorum

geçen sene okula yeni bir çocuk geldi seçmeli derslerde aynı sınıftaydık konuşmak için çok uğraştım ve sonunda konuştum ondan sonra o geldi konuşmaya iyiydi aramız sonra benim eski sevgilim ve onun sınıfındaki kız arkadaşları yüzünden bozuldu ben bu çocuğa arkadaşlarının önünde bağırdım bu sene yine aynı sınıftayız ama hiç konuşmamış gibi davranıyor geçen gittim sınıfla bir sorun mu var hep yalnız takılıyorsun filan dedim ama sonra yine konuşmadık dersten çıkarken acaba gelir mi diye bekliyorum ama gelmiyor bugün de sanki bir ara bana bakarken yakaladım arayı düzeltmek için ne yapmalıyım

Güncellemeler:
ayrıca biraz da çekiniyorum geçen sene kızların gözdesiydi ama şimdi herkes tarafından dışlandı yalnız kaldı
ne yapmalıyım
pazartesi günü doğum günü nasıl kutlasam?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• gecen yıl için üzgünüm de. herkesin için de ona. ödeşin. sonra arayı bulursun. gel konusalım senle biraz diye cek kenera.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• dilini kullanabilirsin git konus bu öyle ayak üstü konusma olmasın karsılıklı oturup konusabilcegim bir ortam hazırla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Özür dile. O konuyu tekrar gündeme getirip gönlünü alana kadar konuşmayı dene.

0|0
    0|0
Yükleniyor...