Muskacı hoca arıyorum acill

tekirdağ sağlam taş köyünde bu işlerle uğraşan çok iyi bir hoca varmış ancak adını öğrenemedim giden ya da bilen varsa acil yardımcı olabilirmi?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• böyle şeylere paranızı zamanınızı harcamayın.

0|0
    0|0
    • Arkadaşlar bu bir iman inancıdır ve gerçek te oluyor inanmayana ispatlarım

• 2ay

Çok çok faydasını gördüğüm, piyasa da şarlatan dolandırıcı yalancı çok iken umutsuz bir anımda yıne bu siteden bir arkadaşın yazısı ile tanıştığım bir hoca var. Bunu gerçekten işinin ehli olarak yapan biri, ben gerçekten içinden çıkılmaz çok zor bir durumdaydım, Allah kendisinden miluon kere razı olsun Allah ın izni ile kurtardı beni. Biliyorum ki çok zorda olan insanlar vardır amacım bunu yaşayan biri olarak yol gösterebilmek. Numara paylaşamıycam ama mail adresini yazıcam mutlaka yönlendirirler ordan. Allah herkesin yardımcısı olsun.
      kilinchatice52@gmail. com adres bu

Erkekler Ne Diyor 14

• Muskacı hocalar öpsün sizi.

0|0
    0|0
  • Öğle her hoca her konuya muska yazamaz.

Hangi konu üzerine muska ihtiyacı vardı ?

0|0
    0|0
  • la yürü git böyle şeylerin peşinde dolaşma. yürekten bir dua et eğer istediğin şey hayırlıysa olur. böyle çok rezil olursun

0|0
    0|0
  • Adanada en iyi arapça kitaptan bakıp türkçeye çeviren büyük alim tanıyorum yüzde yüz tutuyor ve muskalarla tedavi yapıyor allah ondan razı olsun çok kişi tanıyorum kocasıyla barıştı çok kişi tanıyorum çocuğu olmuyordu çocuğu oldu doktordan sonraki tek adres derdi olan bana yazsın yardımcı olurum hocanın adresi Adana Seyhanda

0|0
    0|1
    • Nosunu versene hocanin kardesim varsa sana zahmet

• 1ay

@777733335555 05455611044 Ali hoca cok iyi bir hocadir islemlerinde hic bir sorun yasanmaz kokten cozer allahin izniyle

• 1ay

@777733335555 sen hadırlıya git sor herkes bilir açık adrese gerek yok

• amaç ?

0|0
    0|0
  • Şuna başıma bela arıyorum desen daha mantıklı olurdu ! Muska en büyük günahlardandır sevgili Merve !

0|0
    0|0
  • cin çarpar bak !

0|0
    0|0
  • ne yapacaksınki sen muskacı hocayı

0|0
    0|0
  • karşılığında para veriyosan kesinlikle işe yaramayacağını diyebilirim ama adam hayrına yazıyosa ozaman işe yarayabilir

0|0
    0|0
  • oraya indiğinde sor saten bir o meşhur orda gösterirler herkeste tanıyor çokta tuaf adı var

0|0
    0|0
  • lüleburgazlı milangazcı horoz nuri var

0|0
    0|0
  • yahu bu nasıl bir cahilliktir

0|0
    0|0
  • allah seni ıslah etsin

0|0
    0|0
  • itinayla muska yazılır ama biz sevap pointle çalışıyoruz para değil :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ne muskası yaptırcan :s

0|0
    0|0
    • bildiğin iyi bir hoca varmı

• 2ay

merhaba benim ailevi ve sans kismet sıkıntilarim vardi annemle ile babam surekli kavga ederdi bende cok muskaci hoca gezidim ama allahima sukur bir hocaya denk geldim ismi ali hoca bu hocayla irtibat kurdum ve butun dertlerime derman oldu sıkntilarimi hepsino çozdu allah ondan bin kat razi olsun ucrette de hakkindan fazlasini almiyor ama gercekten fazlasinida hak eden bir hoca tavsiye ediyorum gercekten ben hayatimi bu hocaya borcluyum sizde irtibata gecin bence ali hoca 05455611044

• 1ay

@Meliha06 @Meliha06 meliha hanım size çok teşekkür ederim ali hocayla irtibata geçtim 4 gün önce isim gücüm açıldı allahıma şükürler olsun size coooook teşekkür ederim benide çok DOLANDIRDI hocalar ama ali hoca ile tanıştım hepsini bıraktım geride bütün hayatım yoluna gırıror çok şükür gerçekten isin ehli ali hoca herkese tavsiye ederim

• Sırf bu soru için hesap almadıysan nolim

2|1
    0|0
  • Benim o işte..Köy kahvesinde kime sorsan Nisan hoca diye gösterirler.

0|0
    0|0
  • ohooof :) canım inanma bunlara para tuzagi bunlar..

0|0
    0|0
  • Muskacınn da acili mi olur .))

0|0
    0|0
  • Ne insanlar var nan memlekette. Cehennemde yanacaksınız.

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin

0|0
    0|0
Yükleniyor...