Başınızdan kaynar suların aktığını başınıza gelen hangi durumla yaşadınız?

Başınızdan kaynar suların aktığını başınıza gelen hangi durumla yaşadınız?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• cok iyi turkce bilen yakin bir bulgar arkadasim var, ama turkcesi sular seller gibi. bir gun onun bulgar oldugunu tamamen unutup, arkadas ortaminda, aman bu bulgarlar boyledir zaten dedim(konu cokta iyi degildi), saniyesinde jeton dustu, sonra durumu ama ben seni bizden gibi goruyorumlarla toparlamaya calistim ama :D olan oldu, iyiki kizmasi, espiriye aldirdi :p birden bu aklima geldi, yoksa baska da olaylarim vardir ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Tekrardan hayatına birini soktuğu zaman .

0|0
    0|0
  • patronumun internetten ayakkabı begenırken yanıma gelıp sen öğrencısın hedıyem olsun seç bırını dedıgınde basımdan asagıya dokuldu valla o adamdan bu teklıf geldı nasıl kacırdım ona yanıorum :)

0|0
    0|0
  • çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook

oldu:)

0|0
    0|0
  • ha bir tane daha aklima geldi, 4 yillik oda arkadaslarimin arkamdan neler yazistiklarini gozlerimle gordugumde oldu aynisi(yuzsuz, yalanci,alt seviyede vs..) gibi seyler :(

0|0
    0|0
  • Cok olduşu anaklima gelen tek sey önümde yasli bir dede birden yere yigilmisti donup klmistm:(

0|0
    0|0
  • Sınav sonucum

0|0
    0|0
  • bende kalsın.

0|0
    0|0
  • cebimde telefonumun olmadığını farkedince

0|0
    0|0
  • Aklıma geldikçe beynım cıkcak gıbı oluyo .

0|0
    0|0
  • Tesaduf eseri nisanlimin baska kizla yazismalarini okudum.ben senin icin 5 yillik iliskimi birakmayi goze aldim gel bende kal.kimse senin kadar guzel uyumuyo vs. Yazmis kiza okudugumda akti sular

0|0
    0|0
  • Köpeğime tecavüz etmeye kalktıklarında

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...