Saf yanınız var mıdır?

Karşınızdakini kendiniz gibi görüp hemen inananlardan mısınızdır? Yoksa her şeyi neden, nasıl, niçin diye sorgular mısınız?

Duyduğunuz sözlere inanıp yalanı tanımakta zorlanır mısınız? Yoksa her lafın altında bir şey arar mısınız?

link

Teşekkürler.

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben gerçekten karşımdaki insanı kendim gibi bilirim ve inanırım. Karşımdaki insanın her söylediğine kayıtsız-şartsız inanırım, ta ki bir yalanını görene kadar. Tek bir yalanını gördüğümde ise, o ana kadar söylediği herşeyi de yalan sayarım ve resetlerim o kişiyi hayatımda.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Saf değil yardım severim karşımdaki samimi ve dürüst olduğu sürece yardıma hazırım. İnsanlık ölmedi ;)

1|0
    0|0
  • biraz öyle galiba.

1|0
    0|0
  • duygusalımdır..herkesi kendim gibi sanır ve genelde kazığın en okkkalısı ile bütünleşirim..annem çok kızar bu huyuma!Oğlum herkesi kendin gibi sanma diye!

1|0
    0|0
  • bn herkafaya ayak uydururum cabuk cozdugum için karamsar olmam duz mantık yane...

1|0
    0|0
  • insanların durustluklerıne ınanmak ıstıyorum

ama soylemlerı, kusku suzgecınden gecırmedıgım anlamına da gelmıyor bu

1|0
    0|0
  • her lafin altinda birsey aramam ama bana laf soktugunu sanan ahmaklarada o lafi bir tarflarina monte ederim ayrica kuskucu yonum agir basiyor kolay kolay guvenmem :-)

1|0
    0|0
  • Anlatilmaz yasanir :)

1|0
    0|0
  • 1 kez kanarım.İlk yalan söylediğini farkettiğimde sonra söylediği herşeyi düşünürüm

1|0
    0|0
  • Bazı yönlerim içindeki tüm saf duyguları öldürdü,saf yanım filan kalmadı.

1|0
    0|0
  • bazen olur saf yanım bende anlamadan

1|0
    0|0
  • kolay kolay kül yutmam ama safa yatarım

0|0
    1|0
  • çabuk sevip çabuk bağlatıp tez bırakırım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Paranoyak derecede her lafın altında bişey aramam ama hemen inanıp güvenmem de..Samimiyet kurmadan ölçer tartarım kendimce bir fikir sahibi olurum.

1|0
    0|0
  • İnanmam inanmış gibi yaparım saf numarasına yatmak hoşuma gider bazen :D

0|0
    1|0
  • malesef insanlara cabuk guveniyorum hic sevmiyorum bu huyumu hemen inaniyorum uzulende ben oluyorum sonunda..

1|0
    0|0
  • Yok sanırım.

1|0
    0|0
  • Önceden öyleydim, artık değil.

1|0
    0|0
Yükleniyor...