Ne olacak benim bu halim?

yeni başladığım ünide 2 gün önce bir kız gördüm aynı fakülteden yüzünün güzelliği aldı beni götürdü gülüşünü mimiklerini seyre daldım dün ve bugün de derste onu izledim abazanca değil tabi dikkat çekmeden rahatsız etmeden arkadaşlarıyla sohbetini ders dinleyişini izledim melek gibi bir güzelliği vardı sonra eve geldim baktım aynaya tipsiz çirkin şekilsiz biri sövdüm saydım ağladım senin ne hakkın dedim birinde hoşlanmak hadi anlık bir his oldu hoşlandın niye devam ediyon dedim ben ne zaman tutacam bir kızın ellerini kol kola gezicez gözlerine bakıp seni seviyorum diyicem ama yok olmucak bunlar bu yüzden sinirliyim odun gibi yaşıyorum kimse bana yaklaşmasın insanlar benden uzak dursun istiyorum ama artık dayanamıyorum

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekler acıdır.Ama a bence o kadarda çirkin değilsindir birazcık kendine bakmaya çalış.Bakımlı ol.Senin kesin saçların uzundur bak git onları adam gibi şekle sok güzel tarz giyin.Güzel konuş kibar ol nazik ol.Herşey dış görüntüde değil.Dışarda birsürü yakışıklı öküz var bir işe yaramıyorlar.Sen bilgili ol.Ve önce sen kendini sev.Sen kendini sevmezsen başakasınında seni sevmesinin ihtimali yok.Özgüven sorunu varsa bir tarafta bu ilişkiyi fena yıkar.Kendinle barış.Ama dediğim gibi önce biraz bak kendine.Azıcık değer ver.Git parfümünü filan değiştir mesela kendine yeni bir şeyler al iyi gelir :)

0|0
    0|0
    • saçlarım uzun değil genelde 3 numara kestiririm ve ilerde de kel kalıcam parfümü değiştirsem yeni bişeyler alsam da farketmez malzeme yok

• desen de inanmam :D şişman olsam kilo veririm gözlüklerim olsa lens takarım ama yok işte yüzümde meymenet yok neyse sağolasın

• Son tavsiyem ve cidden kötü birşey olsun diye ya da dalga geçmek için söylemiyorum.Psikoloğa git.Sende ileri derece özgüven sorunu var ve bunu uzman yardımıyla aşman gerekiyor.Böyle yaşanmaz.Kendini sevmen lazım.

Kızlar Ne Diyor 2

• Özgüven kitabı çıkarılsın lütfen.

0|0
    0|0
  • yapmayın kendınıze bunu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...