Terkedilenler? terkeden bir gün gelirse eğer?

evet. gelirlerse bir gün içinizde kalanları patır patır sayarmısınız?

yoksa numarasına afallayıp bakarmısınız?

şimdi zaman horozun domalıp tavuğun gömdüğü zaman mi dersiniz?

yoksa koca bi*mi çekersiniz?

yoksa sessizlğnizi bozmayıp efndice retmi edersiniz?

yada duygularnıza yenilip tekrarmı barışırsınız?

kim kin besliyo kim umut beslyo hala?

terketme sebebine bağlı derseniz herkezin kendi terkedilme sebebini baz alın.eminim hala intikam ya da koca bir defol dicektir.haydi dökün içinizi:)

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• tilkinin dönüp dolaşıp gideceği yer kürkçü dükkanıdır. gelip özür diler affet der ama aradığını bulamaz. bende böyle olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sanmıyorum ya kabul etmezdim büyük ihtimalle. Gerçi hatırladığım kadarıyla pek bir terk edilmedim ama olsun :D

0|0
    0|0
  • terkeden geldımı sana?

0|1
    0|0
    • hayır gelmedi.gelse istememde o kadar yaptğm verdğm değere rağmen çekip gtti.sadce pismanlğnı görmek istyorum bşka bisey değl...

• kihkihkih sövdüm sövdüm bende sövdüm:)vallhi ya gelsede gelmesede bir pişmanlık sezsem içim rahatlıcak... giden geleni aratır derler bakalım çıkıcakmı:)aynen tek kelime ile değersizleştirmek paha biçilmez bu konuda:)

• ekledim kabul etmek istersen iyi bir dost kazanırım^^

• binkez calsanda kapimi birkez olsun bakmam gözlerineeeeeeee :D amma laf ettim :D

0|1
    0|0
  • s... git derim ona

0|0
    0|0
  • terk edildim ve neden terk edildiğimi bilemedim. bir insan sesszice çekip gider mi ? gitti!

ağladım çabaladım geri dönsün diye sırra kadem bastı. yapacağım tek şey iş yerine gitmekti onu da ben yapmadım...

ama bekledim bekledim ağladım neden soruları hep kafamın içinde cirit attı..

bir gün döneceğini biliyordum...

şimdi 2 gün önce bir baktım O..

kalbim gümbür gümbür çarpmaya başladı...,

beni neden ateşlerde bırakıp gittin dedim. ben gitmedim dedi.

sadece sonsuzluğa uğurlamam gereken biri vardı yasımı tuttum...ölen kim dedim. kardeşim dedi...,

acını anlıyorum dedim başsağlığı diledim.

şimdi neden aradın dedim. sessziliğimin ardındaki gerekçeyi bil diye dedi..

sorular sormak istedim yüzyüze dedi.

yanıtlar aradım şimdi değil dedi...

dünya bir yana sen bir yana seni sevdiğim kadar kimseyi sevmedim dedi..

aylarca bekledim ama içimden görüşelim o zaman da demek gelmedi...

kin tuttum mu hayır?

intikam olsun diye mi görüşmeyi kabul etmedim hayır...

sadece her şeyin büyüsü bozuldu dedim içimden. karşıma çıkacak adam aynı adam değil ki...

terk edip gidenler birgün geri dönüp de yarım bıraktıkları hayata, geride bıraktıkları enkaza bakmak için dönüyor bence...

başlasan da eskisi gibi olmaz dedi gönül...

o enkazı görmesine de izin vermedim

onu yaşadığı kocaman yalanların içinde yüreğim yana yana yalnız bıraktım

hala seviyor muyum?

Evet!

1|3
    0|0
    • Vay anasını.. Müthiş yazmışsın. Sevgi ha deyince hemen bulunan bir şey değil. Ben olsaydım sizin yerinize, ona kapımı açardım..

• candan sevdiğiniz belli allah sabır versin...

Erkekler Ne Diyor 1

• arkaaşla bahse girdik...dönerse boynua sarılırsın dedi...sarılırsam yeriden kalkarsam dahi sana sakso çekecem dedim..olay büyük yai o bu soruyu sorunca bende harbi la geri dönerse nasıl davranacam diye düşündüm senaryoyu yazdım...geri gelince...kapıma kadar gelince kapı çalacak ben herşeye yokluğuna alışmış olacam...salak salak bakacakyüzüme...buyur diye içeri davet edecem...sonra...neden geldiğini soracam seni seviyorum anladım ki sensiz yapamayacam falan derse...geldiğin için teşekkür ederim bu kadar yolu gelmişsin...dur bir çay koyim diyecem...o da yumuşadı sanacak tabi...eski nişanlımdan bahsediyorum...çay içilecek ama yumuşama yok sıradan bir arkdaş gibi...çaydan sonra yavşamak isteyebilir...uzak duracam...sonra söyleyeceğin birşey var mı başka diyeceğim...yok senin var mı diyecek bende evet diyeceğim...başlayacam konuşmaya...''neden geldin hiç anlamadım...yani kesinlikle zahmet etmişsin...ayrı olduğumuz süre zarfında çok düşündüm...seninle bir geleceğimiz olamaz...ayrıca yeni bir ilişkim var rahatsız etme artık...istersen bu gece burda kalabilirsin...ama gitmen doğru olacak...yaşattığın şeyler için teşekkür ederim ...istersen arkdaşa kalabiliriz...ama benden artık duygusal anlamda birşey bekleme...''tarzı bir lkonuşma yapıp kararlılığımı gösterip yoluma devam edeceğim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...