Kaybetmeden kıymet bilinmezmiş

MErhabalar yurtdısından geleli 4 gün oldu. 7 aylık birlikteliğim vardı . Arada biçok olay oldu ama biz onlara ragmen devam ettik. Geldiğim gece beni karsılamaya gece 4te gelmi ve biz 4 ay boyuncahiç birbirimizii görmedik. Onu gördüğümde çok kötü olmuştum bana dediği tek şey Allaha cok sükürler olsun. Neyse biz ertesi gün yine buluştuk hasret giderdik aradan bir gün geçti. Başka bir arkadasımdan bir kızın numarasını ıstemiş bende bunu duydum istediği kızın numarasını ben verdim . Arkadasım için dedi ama eski sevgilim degildii anlayabilyodum. ve bana uzaktayken iiydi geldin kendin soguttun kendinden beni dedi çok dokundu sizce bana karsı bişeyler hissetmiyomu? Çok acı cekiyorum nolur napmam gerektiğini söyleyin.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • Senden soğuduğunu sana söylemiş. Yapacak pek 1 şey yok sanki..

0|0
    0|0
  • vr götüne tekmeyi

0|0
    0|0
  • evet çok doğru kaybedince insan değerini anlar

0|0
    0|0
  • anlamadımm pek imdi siz 7 ay çıktınız ayrıldınız 4 ay sonra görüştünüz doğru mu

0|0
    0|0
    • bizim çok öncemiz var ama 7 ay birlikteydik okulum sebebiyle ben yurtdısına cıktım ama hala birlikteydik 4 ay hıc görüşemedik.

• gibi gibi..

• o zaman sen haketmişsin ablacım...nden yav seni seven adamın kıyetini bilmedin dürüstçe cevap ver elinin içinde olduğu içini..çok kıymet verdiği için mi neden ...adam yerine koymadın elemanı...sebep neydi...

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen gelesiye kadar herkesle gezdi tabi; gelince düzenini bozdun şerepsizin.

0|0
    0|0
    • aynen öylee :(

Ben yokken zaten bir kızla konuşmaya başlamış sonra pişman oldu çok özür diledi öyle affettim zaten ben en büyük hatayı affederek yaptım.

• Kolay sevilmiyor kardeşim... insanlar artık gönül eğlendirir olmuş.. o yaptı ben de yapacam gibisinden seninle 7 ay birlikteyken sende beğendiklerini bulduklarını o kızda bulamayınca unutulmuyorsun... sen gidince kendini dorgulamış oluyor neden böyle oldu gibi ... düşünüyor o şimdi burda olsaydı böyle olmazdı falan nostalji yapıyor eski yaşadıklarınızdan.. bak 4 ay geçmiş senin onu unutman lazımdı kendini toparlamıştın ne oldu da yine o aklına geldi ya kendini ağırdan sat üzülme güçlü ol... sensizde olurum dee bak napıyo ;)

0|0
    0|0
    • ne güzel yazmıssın öyle cok dogru be kardesim zaten yapcak pek bişeyim yok ..

Yükleniyor...