Bir hikaye yazın bana içinde gerçeklerde olsun....

sevgilinizle nasıl tanıştınız. ya da hayalinizde ki tanışma nasıl olmalı. ben görür görmez bana baksın. bende ona bakıyım. gözlerimi ondan alamayım. ama oda alamasın. gözlerimizin içine bakalım sonra ben merhaba diyeyim. aşk böyle başlasın. sizce nasıl olmalı :)

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Bence de aşk iki kişi ilk karşılaştığında kendini gösterir, ya vardır ya yoktur. Üniversiteye giderken başıma gelmişti, onu ilk gördüğümde çarpılmıştım resmen :) o kadar ki karşımda oturuyor olmasına rağmen yüzümden anlaşılır korkusuyla başımı kaldırıp bakamıyordum, içimden salakça bir gülme hissi :) şimdi bile aklıma gelince gülümsüyorum. Sonradan onunda benden etkilendiğini öğrenince yolda yüzüne far gelen tavşan gibi kalakalmıştım :) çok eğlenceli. Bir süre çıktık, şartlar izin vermedi , ya da biz beceremedik bilmiyorum , ayrıldık. Hala ona aşıkmısın derseniz, eski tatlı bir anı artık değilim ama aşkın ne olduğunu biliyorum, olursa böylesi olsun :)

0|0
    0|0
    • woowwww... kesinlik le çok güzel bir hikaye... ya harika

• Evet şanslıyım ama insan böyle bir duygu hissedince daha azı yetmiyor, olacaksa böyle olsun diyor, hayatıma biri girecekse böyle girsin , dan diye :) umarım sen de bu duyguyu yaşarsın :)

• umarım bende çpok istiyorum... darısı başıma

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• romatik erkek inanmam.!

0|0
    0|0
  • aramızda bir pencere ve bir tül vardı. o tül perdenin ardından gördüm onu.bahçede arkadaşımla konuşuyordu... kalbim yerinden oynadı dünya durdu.

gözgöze geldiğimiz ilk anda ikimizde heyecanla dolduk ve cümleler kesik kesik kaldı. cümleleri böldü gülüşmeler...

merhaba demişti

merhaba dedim

şimdi sevdam diyor

sevgilim diyorum

0|0
    0|0
    • insan işte aşık olası geliyor ya. çok güzel ama :))

• o zaman umut var demektir :) mutlu kal

• umut her zaman vardır. çok teşekkür ederim güzel dileklerin için :)

Erkekler Ne Diyor 1

• amca sen bu yaşta sevgilimi ayarlıcan kusura bakmada :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...