Sizce de dişi cins çok estetik ve güzel değil mi?

tabii eğer kendinin farkındaysa ve bakımlıysa.. yani bayanlar saçlarınıza fiziğinize ve cildinize iyi baktığınızda, kendinize yakışanı giyindiğiniz de, dişi tarafınızın farkında olarak davrandığınız da hepiniz çok güzel ve çekicisiniz.

beyler sizin de kendinize özgü çok güzel özellikleriniz var eğer siz de bunların farkındaysanız çok daha iyi olur. biz iki cins birbirimizi muhteşem bir şekilde tamamlıyoruz çünkü.

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle öyle ama insanlar kendi değerlerinin farkında değiller.. kendilerini genel olarak beğenmez ve küçümserler özgüven meselesi... oysa dediğin gibi herkes kendi farkına varsa tabiki hepimizin kendimize göre güzel yanları var.. ama bir farkına varabilsek işte...

1|0
    0|0
    • bende ondan bahsediyorum işte. her erkek ve kadın farkındalık sahibi olabilse.. özgüven güzel görünmek için çok önemli bir şey.

• hayır demek istediğini anladım:)

• ne bileyim yani kız sana güvenebilsin demişsin de :) ben şahsen her anlamda güven verebildiğimi düşünüyorum o ayrı konu zatende.. ben kendimi kapatmışım yani artık istesemde ben açılamıyorum.. o yüzden genel olarak yaptığım yorumlarda benden geçti artık siz kendinizi kurtarın derim.. bak yakın arkadaşlarım arasında çok neşeli ve güler yüzlüyümdür.. ama arada bir yabancı olursa arkadaşlarım beni tanıyamaz.. susar otururum.. ne yazdığımı unuttum iyi mi :D unutkanlıkta varda bende :D

Erkekler Ne Diyor 13

• bence kadın vucudu estetik açıdan dünyanın bir harikası

1|0
    0|0
    • öyle olmasa ressamlar daha çok kadınları resmetmezdi değil mi

bir estetik olduğu gerçek

• bütün kadınlar tehlikelidir. çok zeki ve kurnazdırlar. ama sevdikleri zaman gerçekten kedi gibi olurlar. ayakları yere değmez. bir de değer veren birine yakanırsan Allah ın şanslı kulusundur. böyle şahane bir yaratığın seni dünyanın merkezinde görmesinden daha güzel ne olabilir ki .

• diymi:) tamamen katılıyorum

• evet erkek sert bayan narin olduğu için tam uyumluyuz :D

0|0
    0|0
  • öylesiniz. harikasınız. süpersiniz.

0|0
    0|0
  • kesinlikle insanlar için öyle.Diğer canlılarda erkkelr alımlı iken insanlarda seksi,hoş,sempatik ve göz alıcı olan bayanlar

1|0
    0|0
    • erkeklerinde bir duruşu gösterişi var ama dediğim gibi her erkek değil erkekliğini kullanabilenlerin. gerçekten her insan kendine özgü güzel ya bence. iki cinste kendine bakmalı tabii ki, temiz ve hoş görünmeli.

• o zaman sen daha iyi blirsin kadının estetik durumunu:)

müsait misin derken, okuyorum ressamım ben de:)

dans edebilirim ama onu soruyosan, esnek ve kıvrak olabiliyorum

spor yaparım sürekli olarak çünkü

• daha neler:) hiç bana göre diil teşekkür ederim

• hepsi değil değil tabiki:)

175 boy, 55 kilo, kaynak gibi cilt ve bakımlıysa estetik ama kilo ve bakım tırtsa sende kalsın

0|0
    0|0
  • Türk kadınlarını aradan çıkarırsak evet dişi cins gerçekten narin ve çekici.

0|0
    1|0
    • ya siz erkekler niye bu kadar yüzeyselsiniz, nerdeyse hepiniz dalgaya almışsınız

kadının her türlüsü doğası gereği bence çok güzel

• Anladım :)

• peki:)

• ne bu ygs sınavımı :) cunku birbirlni tamamlayan paarcalar

0|0
    0|0
  • Evet ya hepsi çok narin estetik biz öküz gibiyiz yenir yutulur bir atrafımız yok

0|0
    0|0
    • hayır ya öküz gibi değilsiniz ama doğamız gereği birbirimizin tam zıttıyız, öyle de olması gerek

• çok estetik ne demek giyim tarzımı yoksa fiziksel olarakmı :D

0|0
    0|0
    • bir bakar mısın erkekler mi kadınlar gibi olmak ister kadınlar mı daha çok

transeksüeller filan ne kadar fazla sayıdalar. yani fiziksel ve ruhsal olarak

çok hoş yaratıklar kadınlar. erkeğe oranla daha az gelişkinler, zarifler

çıkıntılılar. bakımlı olanlarını bakmaya doyamazsın güzel görünürler

güzel kokulara düşkünler, saçları uzun ve parlaksa dikkat çekicidirler

sevdiği erkeği mutlu etmek için de dişiliğini kullanırlar yani bunlar

güzel şeyler değil mi?

• vay bee destan yazdın sen neymişsin gizemli sorucu :D şaşırttın beni. senden böyle bir şey çıkacağını tahmin etmezdim :) mantıklı söylemıssın kızlar göze hoş gelir natürel bu durum tabi o yüden genelde nu portrelerde kadınlar ve kızlr var farkındaysan :)

• evet farkındayım:) ee bende çirkin ördek yavrusu mu dersin oğlan çocuğundan bozma mı dersin öyle bişeydim ama zamanla kendini keşfettim. fikirlerimde bilgilerim arttıkça değişti tabii

• tabii tabii oyledir

0|0
    0|0
    • ben böyle düşünüyorum ya

• hayır ya öyle değil, sevgili olduğum bir erkekte rastlamadım. mutlaka vardır diye düşünüyorum ama bana denk gelmedi

• bende fizigi ruhuyla butunlesmis bir kiz bulsam bak neler yapiyirum <3<3

• erkeklerin estetiği nerde peki? =) ciddi olarak sorasım geldi bunu =)

0|0
    0|0
  • domalma pozisyonunda harika cekici

1|0
    2|0
  • Oyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...