Aklımı karıştıran bir konu var.Yardım eder misiniz?

Sizlere danışmak istediğim bir konu var.Uzun süredir devam eden bir ilişkim var.1 sene oldu.Bütün zorluklara rağmen devam eden güçlü bir ilişki..

Fakat kendi aramızda oluşan minik sorunlara çözüm bulamıyoruz.Bulunan çözümler geçici oluyor.Beklediğim ilgiyi göremiyorum.Ona sanki gereksiz gibi geliyor.

Birkaç gündür yürüyemiyorum fazla ayağımda sorun var.Fakat doğru düzgün arayıp nasıl olduğumu sormadı.

Dün zoraki biçimde sormak zorunda kaldı.Ve beni umursamadığını söyleyince yok deyip geçiştirdi.

Bugün de işte yoğun ve yine geçiştirme biçimde sordu.

İşleri yoğun anlıyorum,ailesinde de problem var.Fakat ben böyle durumlarda onun yanında olmaya çalışıyorum.

Ondan bunu istediğim biçimde göremiyorum.Kaç kere incindiğimi söyledim ama durum aynı.Ne yapmalıyım?

Okuyup cevapladığınız teşekkürler..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ayrılmak çözümse ayrılmalısın yoksa bu ilişki seni daha çok üzeblir

0|0
    0|0
    • Çok emek verilmiş bir ilişki öyle olmasa zaten düşünmeden yaparım.

• Sevgi bitmedi ama kafam kurcalanıyor.Umarım doğruyu yaparım.

• bilmiom ama gdişat kotu gbi

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne kadar yoğun olursa olsun, ne kadar problemi olursa olsun telefonla 1dakika nasıl olduğunu sormak imkansız değil. Seni umursamıyor belli ki

0|0
    0|0
  • vayyy bu ilişkinin halinee halımızaaa bakkk halımıza bakk

0|0
    0|0
  • İnsan sevdiğinin bir sorunu olur da bırak aramayı her an yanında olmak istemez mi? Ah ah.

0|0
    0|0
  • Onunla birlikte oldun mu? Eğer cinsellik yaşadıysan ilgisi böyle olur

0|0
    0|0
    • Hayır asla.Öyle bir ilişki değil bu.Evlilik düşünülen bir ilişki.

• Yani bencil demek istemiyorum.Bilemiyorum kafam karışık.

• BENCİL kafan karışmasınnnnnn

• ayrıl bence bir an önce;)

0|0
    0|0
    • Çok emek verilmiş bir ilişki öyle olmasa zaten düşünmeden yaparım.

• Bn bir bayanim.simdi deseydinki fazla ariyamiyor mesaj atamiyir ilgiszlik seziyorum vs.ahhh be erkekler bole aa severler essekler diycktim..ama egerki senin bir yerine bisi old.da seni onemsemiyir uzulmuyor ve seni merak etmiyirsa..tamam ya bitmistr.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...