Ünivirsite öğrencisiyken evlenmeyi düşünür müsün?

üni öğrencisiyken evlenmeyi düşünür müsün?üni öğrencisiyken evlenmeyi düşünür müsün?

• Hayır
    42% (18)48% (25)45% (43)Oy Ver
  • Son sınıfta olabilir
    21% (9)2% (1)11% (10)Oy Ver
  • Evet neden olmasın
    30% (13)48% (25)40% (38)Oy Ver
  • Kararsızım
    7% (3)2% (1)4% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
kızlar için erkek çalışıyorsa sorun yok sanırım?

0|0
39|34

En İyi Kız Görüşü

• dşünürüm br fark yok aslında ha çalışıyorsun ha okuyorsun. okul iş hayatına göre daha rahat aslında

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 38

• Hayır düşünmem,hem okul hem evlilik yürümez ayrıca çalışmak para kazanmakta gerekir.

Belli bir birikimim olmadan evlenmeyi düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • Çok zor. Beraber yaşayalım aa ne hoş gibi değil o işler.

0|1
    0|0
  • zaten ünide sevgili evnde kalıp karı koca gibiler bir nikah eksik bu yüzden evlenilir.

0|5
    0|0
  • ne acelsi var iş yokgüç yok yaşayacağın yer belli değil ev yok çocuk desen olmaz okul desen olmaz mantıklı mı

0|1
    0|0
  • son sınıftayım zaten düğün hazırlığı yapana kadar okul biter de bu işler ha deyince oldumu ilerde sıkıntı çok bir kere adamın askerlik ve iş güç sorunu olmamalı ve taraflar bazı şeyleri aşmış olmalı

0|2
    0|0
  • ben evlilik düsünmem evlilik düsündüğüm insan çalısıyor olsa bile pek onaylamıyorum ama çocuk askere falan gitcekse gözü arkada kalmasın diye 3 ya da dördüncü sınıfta Nisan yapmak daha mantıklı olabilir

0|1
    0|1
  • Ünivirsiti iğrincisiykin ivlinmiyi dişinmim :F

1|2
    0|0
  • hayır düşünmem

0|1
    0|0
  • Öyle bir durum oldu ama annem yırtarım seni o okul biticek ve 2 seenede kendın ıcın calısıcaksın deyınce hayallerım hayal olmustu :)

0|1
    0|0
  • Uni ogrencisiyken hic bisey olmaz. Pisman olunur ancak.uni biter erkek askere gidet. Kiz isini gucunu bulur. Ceyizini filan yapar. Erkek gelir isini gucunu bulur fikirler hala deismediyse evlenilir.bence uygun olan budur.

0|2
    0|0
  • sevgilim okulunu askerliğini bitirdi işini de buldu ben hala okuyorum 3 seneye bitmezse evlenebilirm tabiki evliyken okurum nabalm :))

0|1
    0|0
  • hic ugrasamam kocaymis kaynanaymis

0|1
    0|0
  • Evet, evet, evettt :D

0|1
    0|0
  • düşünmem tbikide.

0|1
    0|0
  • Pek düşünmem

0|1
    0|0
  • üniversite deılde yüksek lısansta hem çalıısp hemde okuyorsam olabılır

0|2
    0|0
  • Dusunmedim .

0|1
    0|1
  • ıstemezdım.

Okulumu bıtırıp ıs bulup bıraz para bırıktırmeyı tercıh ederım. Evlılık daha sonra.

0|1
    0|0
  • bı arkadasım evlendı. hemde hukuk fakultesınde okuyo ve bebgı var. cok zorlanıyo

0|1
    0|0
  • valla ben hep düşündüm ama erkek arkadaşımı bir türlü ikna edemedim. bundan sonrada çalışmalarıma devam etcem inş:)

0|1
    0|0
  • Hayır ünv hayatımı yasamaya bakarım

0|1
    0|0
  • Cıks olmaz o iş

0|1
    0|0
  • son sınıfta olabilir

0|1
    0|0
  • hayır bıttıkten sonra en mantıklısı bence

0|1
    0|0
  • tabiki hayır

0|1
    0|0
  • Son senemde olabilir de o zaman da nasıl geçineceğiz.evliyken de babadan para alınmaz ki.zor:/

0|1
    0|0
  • Çok seviyorsam inanıyorsam düşünürüm neden olmasın.

0|2
    0|0
  • son sınıftayken olabilir:D

0|1
    0|0
  • asla evlenmem 30uma kadar hayatımı yaşarım ben arkadaş :)

0|1
    0|0
  • neden olmasın

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    8

Erkekler Ne Diyor 34

• Düşündüm ama okuyamadım sonra. Okulu bıraktım

0|0
    0|0
  • Bu eğitime ve iş durumuna bağlı birşey aslında...

1- Askerlik daha yapılmamış

2- Daha doğru dürüst iş bulunacak

3- Ev tutulacak

Şayet arkada baba amca vs sağlam cebi dolu destek çıkacak birisi varsa olma ihtimali yüksektir.

cut.

0|1
    0|0
  • evlenen çok sonuçta olacaksa kişide sorumluluklarını biliyorsa bir gün önce sonra fark etmez, zaten millet karı koca gibi yaşıyor, adını koyup namuslu davrananı eleştirmek saçma olur.

0|0
    0|0
  • kesinlikle evet çok isterim .kendimi dinimi muhafaza etmenin en iyi yolu evlilktir başak şekil muhafaza etmek bu çağda zor belli bir süre sonra sohpetlerde fayda vermiyor .hem insan aklen ruhen bedenen rahatlr güzelde ders çalışır meslea ben derse oturduğum zaman cinsel düşünceler aklımı rahat bırakmıyor hayallere dalıyorum bir türlü konsantre olamıyorum

1|0
    0|0
  • Olaya toz pembe bakmamak lazım.

Ciddi sorunlara davetiye çıkarır her açıdan ele aldığımızda.

Yani gönül ister ki ''evlenmem'' demeyi ama büyük konuşuncada g*tümüze yılan kaçabiliyor bazen.

1|0
    0|0
  • Asla asla asla gençler sakın bu ,işler kısmet ne zman karsına cıkacağı belli olmaz ancak ne kadar o yıllar olgun hissettirsede aslında halen ilerde kişilikler fikirler değişebiliyor bu yuzden daha gec olması daha iyidir.

0|0
    0|0
  • Aşırı zengin kafasına göre yaşayan insanlara önerilir güzel bir deneyim olur. Ama aksi takdirde önerilmez çünki iş bir zaman sonra b*k olur.

0|0
    0|0
  • evet neden olmasın? ben diyorum bizimkilere de illa bitir okulunu. arkadaş okuldaki hatunlara yazılıyoruz günah işliyoruz sonra...

0|0
    0|0
  • Üniversitede okurken bir öğrenci evlenmemeli. Evlilik özellikle derslerini etkiler kesinlikle. Üniversiteyi bitireceksin, iş bulacaksın sonra da evleneceksin.

0|1
    0|0
  • evlendim. ama işin ucunda Portekiz vatandaşlığı var, dövizli askerlik var.

0|0
    0|0
  • yok yaf ne acelesi var daha askerlik iş güç felan var sırada iş olmadan olmaz nasıl gecindiririm kıza yazık

0|0
    0|0
  • 20' li yaşlar evlenmek için biraz geç değil mi?

not : hindistan' dan yazıyorum

0|0
    0|0
  • askerliği yapmadan kız alınmaz :)))) zaten vermezlerde :)

0|0
    0|0
  • Olabilir neden olmasın

0|0
    0|0
  • Bi acelemiz yoksa askerden sonra evlenmeyi tercih ederim :)

0|0
    0|0
  • bu karşımdakine çok bağlı :))

0|0
    0|0
  • artık yeni yasalara göre lisedeyken bile evlenebiliyosun içine sıçtılar işin

0|0
    0|0
  • hiç gereği yok

0|0
    0|0
  • ya git böyle saçmalıkmı olur üniye 18 yaşımda gittiğimi varsay en az 27 ye kadar kendi kafama göre yaşamalıyımm evdi çoluktu çoçuktu ooooo çok sıkıntılı iş düşünmek ible insanın kafasını döndürüyor

0|0
    0|0
  • Eveet dusunurum degil dusunuyorum aslinda ama tabişu anolacagini dusunmuyorum benim icin uygun da kiz arkadasimin buna hazir oldugunu sanmiyorum ama Mezuniyetimizde basıcam teklifi :) bakalim hayirlisi

0|0
    0|0
  • doğru kişiyi bulursam neden olmasın şıkı koymalıydın

0|0
    0|0
  • burslarla evi geçindiririm olmaz mı ;)

0|0
    0|0
  • Sen istiyorsan sevgilinde istiyorsa ailelerde istiyorsa evlenmemek için bir sebep kalmamıştır.

0|0
    0|0
  • Senin gibi yalaka Rabia'cı dingillerden herşey beklenir.

1|1
    0|3
  • ikinci bir üni okuyosam evet :)

0|0
    0|0
  • mükemmel olurdu...

0|0
    0|0
  • Varim diyorr :)

0|0
    0|0
  • Hayır evlenmek istemiyorum ..

0|0
    0|0
  • tus dan zaman mı kaldı :))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...