Kahraman Tazeoğlu - Bukre ..

bayadır cıkmasını bekledıgım kıtap BUKRE sonunda çarşamba gunu satışa sunuldu... henuz cıkıp alma fırsatım olmadı ama kesınlıkle alıcam :)) sızın bekledıgınız bı kıtap var mı ? ya da okumak ıcın can attıgınız ?

ek olarak kıtap değiş-tokuş yapan var mı hıc ınternetten arkadas edınıp vs kargo yoluyla.. ?

Güncellemeler:
spariş verdim kitap bu akşam elimde.. yiihhhuuuuu :))

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Bukre'nin önsöz harika link beklediğim kitap bu link

1|0
    0|0
  • Umarım güzel kitaptır.

0|0
    0|0
    • Ben, senin doğrundum sevgili. Ötekiler gelip geçerdi. Sen doğru olanı değil, geçerli olanı seçtin. Terk etmek kazanan olmaya yeter zannettin. Bana, bir veba busesi bırakıp gittin; bak şimdi yerini başkaları aldı. Bu aşkın vebası sende, busesi bende kaldı. Seçtiğin yolda sana mutluluklar diliyorum. Unutmak alışmaktır. Unutursun demiyorum Ama alışacaksın biliyorum..

BUKRE'den alıntı.. sence güzel mi ? :)

• Ben bu adamın söylediklerine katılmam.

ötekiler gelip gecer ne demek ? adam durmadan birileriyle sevgili olamaz yani. kendi bedeninin sürekli değişik insanlarla kullanamaz.

ve son durak bu kızı bulmuş ve kız terketmiş.

ve agıt gibi yazsa bile bu adama inanan bir kız basittir gözümde. yani kız haklı olarak gitmiş. en iyisini de yapmış. ötekiler gelip gecici cümlesi zaten isyan ettirir beni direk.

Begenmedim

• bu kahraman tazeoglunun da hayranı cok.bızım bir arkadas okuyup bunalıma gırdı manyak sımdı adamın sozlerını her gun soyluyor kızlar tav oluyor dıyo

1|0
    0|0
    • kahraman tazeoğluna değil ama yazdıklarına bayılıyorum.. adamın oyle bı kalemı var ki ınsan okurken bazı yazılarında kendını buluyo..ama bu laflarla kız tavlayan ılk defa dydum :)

• oyle deme ben sahıdım kıza bu sozunu soyledı yanımda.'bir gün gidersen beni kaldıgına inandırarak git. Ben ancak gitmedigine inanarak yasayabilirim.' Herkese soyluyor zaten

• uuu adam sağlam yerden gırmıs :))

• kızıll bacı keşke kitap okuyabilsem okuyamıyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sinan yağmur aşkın gözyaşları

0|0
    0|0
Yükleniyor...