Klonunuzla nasıl geçinirdiniz?

Diyelim ki üşenmediniz ve kalkıp labratuvara gittiniz, saç telinizi verdiniz, yarım saatte sizden bir tane daha hazır ettiler, evede döndünüz, klonunuzla nasıl geçinirdiniz?

Ona güvenir miydiniz, sever miydiniz, korkup kaçar mıydınız gerçeği kaçarsanız kimse bişeyin eksikliğini hissetmeyecek :), ona ne sormak isterdiniz vs ...

• Klonuma güvenirim
    57% (8)81% (13)70% (21)Oy Ver
  • Neden klonuma güveneyim ki
    43% (6)19% (3)30% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
18|22

En İyi Kız Görüşü

• Bir de onunla uğraşamam.

0|1
    0|0
    • oda bayılmıyacak sana çünkü klonun o, yinede dünyada seni tam olarak anlayacak birinin olaması hoşuna gitmez miydi

• Neyse ne ya, amaan:d

• ben seni işinden almıyım :p, seni yeteri kadar uğraştıranlar var sanırım, derdi neyse soylese .ok var sanki, bir tiripler peşinde amaaan, "genç yaşında ne uğraştırdılar seni be yavrum" V.H. :p

Kızlar Ne Diyor 17

• tamda genetik mühendisi olmak isteyen birine sordum kendim klonlardım ve olacakları onunla birlikte yaşardım hem zaten böyle birşey yasakta neyse

0|1
    0|0
    • o bölümden vazgeç bence, o da merak edip kendini klonlarsa, sonsuza kadar kendinizi klonlamış olursunuz :P

• hayır ama manyağımda sadece kendime manyağım ben :D

• dünyada bı ben daha cekılmez olurdu be hayatta katlanamazdım ona sureklı kavga edıcegımıze emınım böğ

0|1
    0|0
    • yinede şu .oktan dunyada seni tam olarak anlayan biri olması hoş olmaz mıydı?

• benım kendıme soledıklerım oalcagı keısn :D

• anladım klonunda böyle soruya cevap vermeyip kıvırırdı :P

• gerçeği eve bırakır kendim günümü gün ederdim :D

0|1
    0|0
  • sınavlara sokardım hahhha kölem olarak kullanırdım sanırım :D:D:D

1|1
    0|0
  • Klon dediğin kuzu gibi olacak arkadaş!Gel diyeceksin gelecek,git diyeceksin gidecek."Benim yerime şuraya gideceksin"diyeceğim.Tamam diyecek.Yok gidemem,sen git vs olmaz.Kuzu gibi olacak kim sevmez.

Soruna gelince kullanırdım onu,ne seveceğim.

0|1
    0|0
    • oda senin için böyle düşünecek, çünkü senin klonun, ozaman ne yapardın, kavga mı edersin? :)

• Dediğin yolda değilim ama o, o yola gitsin.Acı çekmesin daha iyi.Bu dünya da kazanan bizim yolumuz değil.Anlayan anladı,saygılar.

• kendi yolunu çizmen için daha ne bekliyorsun :p

• Bence benden bir tane dahayı kaldıramazdı ailem :D

0|1
    0|0
  • sanırım kısa saç modellerını onun üzerinde denerdim, yakışıyormu dıye :D

0|1
    0|0
  • ahahahaah milleti korkuturduk salak salak ortalıkta bağırıp kaçışırdık yerim ben onu ahaah :DD

1|1
    0|0
  • sihirli annemde klonladıkları gibi benim yerime her şeyi yapacaksa ben okeyim

0|1
    0|0
  • Ona herşeyi anlatır ailemin yanına bırakırdım. Klonumla tartışsınlar benle değil :D

0|1
    0|0
  • İyi geçinirdim benim yerime işe falan gitsin istemediğim herşeyi yaptırırdım ona.

0|1
    0|0
    • o da sana istemediği şeyleri yaptırmaya çalışacak, emin ol :P böyle bir durumda ne olurdu?

• sen benim klonumsun haddini bil derdim.

• o senin klonun ya, o da seni kendi klonu zannedecek, muhemelende sana bu dediğini söyleyecek, sana bana neden bukadar acımasız davranıyorum derse nasıl cevap verirsin

• korkup kacardim, görmek bile istemezdim, bayilirdim sanirim

0|1
    0|0
    • ikiniz de bayılacağınız için hastaneye götürürlerdi, sonra karışırdınız kim klon kim gerçek, ayıkla şimdi pirincin taşını :), bu riski göze alır mıydın :P

• Öldürürdüm onu.

0|1
    0|1
  • Çok güzel olurdu ya güvenip güvenemeyeceğimi bilmiyorumda korkup kaçmam yani :D

İstediklerimi yaptırırdım benim yerime ben gibi görünürdü iyi olurdu :D

0|0
    0|0
  • Klonuma güvenirim

0|0
    0|0
  • Klon fiziksel olarak benzer de davranış-mantık-fikir olarak benzer mi?

Güvenmezdim.

0|1
    0|0
    • düşünceler aynı olsaydı bile, davranış-mantık-fikir olarak benzemeyeceğinin tereddütünü yaşadığı için, o da sana güvenmezdi :p

• karşılıklı güven problemi :(

• Döverdim :):)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Dünya herşeyiyle aynım olan birini daha kaldıramaz..

En azından bu ülke, en azından bu şehir..

Ama kıyak olurdu aslında.. Ben kafa dinlerdim inzivada, o çalışırdı.. :)

0|1
    0|0
  • Güvenirdim ama git kardeşim başka yerde takıl, hayatını kur derdim. O da muhtemelen aynı şeyi derdi bana :)

0|1
    0|0
    • ihtiyacı olsa yardım eder miydin :)

• ev mülk kira olayından kurtulurdu ayrıca, iş falan da bulabilirdi kolaylıkla. yani daha rahat başlardı benden.

ama küçük bir sorun var, bir ihtimal nişanlıma sarkardı. yani klonlanana kadar her bir haltını beraber geçirdiğin biri bir anda hayatından silinecek. bu konuda biraz münakaşa yaşayabilirdik. ama klonlanmış tarafın o olduğunu bilseydi eywallah da yapabilirdi.

• klonun çok delikanlı adammış :)

• Cileyi ona cektirir sefayi ben surerdim :D

0|1
    0|0
  • Daha maymunu klonlayamadık insanı nasıl yapcaz ki bunu yaptık diyelim benim taa bebeklik dönemim ortaya çıkacak aguu gugugu diye severdim artık.

0|1
    1|1
    • yok öyle düşünme teknoloji gelişti, normal ışınlama makinesi ama, ışınladıktan sonra orjinali kalıyor, aynı şu anki sen gibi bir tane daha yapıyorlar, fotokopi makinesi manıtığı gibi :)

• Hayır düşünmedim zaten klonlamanın ne olduğunu biliyordum sadece bilgisayar dondu diğer yorumu yazamadım ve reset atmak zorunda kaldım açıklayıcı olmuştur heralde.

• Ne geçinecem onunla

Köpeğim olacak.

İşe güce onu yollayacağım.

Hayvana bak bir de bana hesap mı soracak.

0|1
    0|0
  • klonlamak ... copy-paste kendimi dvd gibi falan hissederim heralde..metin belgesıne copy-paste yapılmıs yazı gıbı garip bı duygu ..yyasamak lazım

0|1
    0|0
    • o da öyle hissederdi, kimin copy, kimin paste olduğu ileriki vadede sorun yaratır mı sence :)

• Ünlü bir Atasözü derki ; "Klonuna bile güvenme" :)

Ya ben o durumu hayal bile edemiyorum. Benden 1 tane daha mı ? :) Sakın , sakııınn :)

Ne Türkiye sağlam kalır , nede dünya :)

0|1
    0|0
  • benden 2 tane bu dünyaya fazla gelirdi.bırak böyle kalsın

0|1
    0|0
    • o da senin için aynı şeyi düşünüp, canına kıymak istese izin verir miydin :P :)

• sevgilime yazarsa gebertirim, onun haricinde sevebilirim yani :)

0|1
    0|0
    • ki yazacak çünkü klonun o, hatta o da seni gebertmek isteyecek, ozaman ne olurdu acaba, bir orta yol bulabilir miyiniz

• ben sevdiğimin her şeyini kıskanırım lan :)

klonunu da kıskanırım valla :)

ama bak benim klonumu yaparlarken çükünü takmazlarsa iyi anlaşırım onla, yani benim kafada arkadaş bulamıyorum pek :D

• kahrını kaprisini çekmemem sabah akşam döverim onu zira kendi kendimi çekemiyorum klonu hiç çekemem

0|1
    0|0
  • "mk i*nesi bu beni gece uyurken keser yerime geçer be"

diye düşünürdüm çünkü benim klonumun yapacağı iş o

0|1
    0|0
  • Takılırdık yaa :D

0|1
    0|0
  • MAdde 1 . Klonum benden daha mı iyi bilecek..klon lan o..

Madde 2 . Klonum olsaydı iyi olurdu lan.

0|1
    0|0
    • o da ben yeni modelim, bu eskisi nerden bilcek diye düşünebilir, yinede en yalnız halinde bile, rakı bardağını tokuşturacak biri var :) kim daha iyi kavgasını hanginiz kazanırdınız sence :)

• bence sabaha kadar giderdi o kavga yani benim karakteristiğimden birtane daha olduğuna göre iyi sürtüşme çıkardı ama anlaşırdık yav.. hani ortak bir karar mutlaka bulunurdu öyle ben daha iyiyim gibi triplere girmezdi heralde :D

0|1
    0|0
  • herhalde bir banka soyardım hapse klonumu gönderirdim bende yurt dışına kaçar o parayı yerdim :D

0|1
    0|0
  • pis işlere onu yollardım

okula derslere işe falan :D

0|1
    0|0
    • çok pismiş harbiden :D, o seni yollamak istese ne olurdu :)

• :D olma ihtimali var :p

• hadi o zaman :D

0|0
    0|0
  • ben kendimle anlaşamıyorum birde klonum çıkmasın uğraşamazdım şahsen ömür törpüsüyüm harbiden kolay memnun olmayan kıl tüy bişeyim

0|1
    0|0
  • ben ne yaparsam aynısını yapıcağını düşündüğüm için güvenim tam

0|1
    0|0
    • aynı kıza aşık olsanız ne olurdu?

• tam bea benim özümden olmuş ben kendime güveniyorum bence bu konu gider reis :D

• canım sıkıldıkça klonuma tecavüz ederdim

0|1
    0|0
    • altta üstte kavgası olurmuydu, çünkü sen üstte olmak istersen o da öyle istiycek, arada husumet oluşacak, bu durumu nasıl aşardınız :)

• yapacak bişey yok parayla değil sırayla

• onu her gün çalıştırır kendimde keyfime bakardım :)

0|1
    0|0
  • iyi arkadaş olurdum, tavla, santranç gibi bilimum oyunlar oynardık

0|1
    0|0
Yükleniyor...