Sabah kalktınız enerjiniz düşük keyfiniz yok bu durumunuzu tersine çevirmek için ne yaparsınız?

sabah kalktınız enerjiniz düşük keyfiniz yok bu durumunuzu tersine çevirmek için ne yaparsınız? pozitif olmak adına yoksa güne negatif devam mı edersiniz hiç bir şey yapmadan?

• Hemen tuvalete gider içimdeki negatifliyi zuçar rahatlarım :D
    20% (1)50% (2)33% (3)Oy Ver
  • Arkadaşlarımdan destek isterim beni eylendirin nan derim:D
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yok hiç bişi yapmam negatif gider milletin enerjisinide düşürürüm bölede nımıssızım işte yaşasın kötülük:D
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hemen markete gider tüm abur cuburları çikileteları alır mideme indirir enerjimi maximuma çıkarırım açken ben ben değilim:D
    20% (1)0% (0)11% (1)Oy Ver
  • Offf anket şıkları çok dandik pandiklerim böle anketi ben kendim cevabımı yazımde enerjini düşürim beter ol soran beter şıkkı:D
    60% (3)50% (2)56% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17|7

En İyi Kız Görüşü

• senle konuşurum diceğdim rona söylemiş o zaman fikrimi hemen değiştirmeliyim :D

önce yataktan çıkmama kararı alırım ama zaman geçmez napıyorum ben deyip 2 3 paket muzlu kek açar morejimi düzeltmeye çalışırım sonra bilirsin ki şarkı söylerim ( daha doğrusu söyleyemem) :D baktım oda olmuyo herksin canını sıkarım ama sonra acırım bunu haketmediler diyerekten vicdan yaparım tuvalete giderim :D ama senn dediğini yapmam ağlarım bir güzelcene. ağlayınca rahatlarım tuvaletten çıkıp ben çok iyiym mesajı verip başlarım konuşmaya konuştukca keyfim yerine gelir akşam olur bide bakmışım ki sabah ki salya sümük suratsız paspal halimden eser yok. öylelikle mutlu mesut uyurum :D

ama sabah yine salya sümük paspal malımsı oluyorum ama yukarda yazanları uygulayınca döngü şeklinde gidiyo böyle bu. 3 elma varmış biri sana biri anketlerine biride bu saçma yazıyı okuyan her kimse ona düşsün :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Önce ılık bir duş alırım sonra güzel bir kahvaltı ve müzik...Vaktim varsa birkaç sayfa kitap okurum.

Hala moralim düzelmediyse ya başım ağrıyordur migrenden dolayı ya da canım bir şeye gerçekten çok sıkılmıştır.

0|1
    0|0
  • sabah nasıl uyanırsam gunum ole gecer degıstırmye ugrasmam aslında hersye uykuma baglı . uykumu aldıysam khkaha almadıysam 5 karıs surat

0|1
    0|0
  • Mesela şimdi enerjim düşük,hareketli şarkılar dinliyorum,bana mısın demedi.

0|1
    0|0
  • Müzik ve duş :D

0|1
    0|0
  • temiz hava iyi gelir bence

0|1
    0|0
  • Offf anket şıkları çok dandik pandiklerim böle anketi ben kendim cevabımı yazımde enerjini düşürim beter ol soran beter şıkkı:D

0|1
    0|0
  • o gun hıc gulmem negatıf olmaya devam ederm

0|1
    0|0
  • Müzik dinlerim, yakın arkadaşlarımla muhabbet ederim.

Hiç biri etkili olmuyorsa yapacak bir şey yok tüm gün yataktan çıkmam..

0|1
    0|0
  • Seninle konusurum ..

Ronaldo'dan önce beni ara <3 asdg

0|1
    0|0
  • E şıklarını seviyorum senin :D

0|1
    0|0
  • enerjisi yüksek bir arkadaştan biraz motive edilmek isterdim:)

0|1
    0|0
  • niki bile olmayan fakire bulaşıp onu eziyorum sinir strs kalmıyor adsfdasfsdafa

0|1
    0|0
  • uyanıp hemen bir iki cümle kurmaya çalışıyorum cevabını alıp iyi hissedebileceğim(:

0|1
    0|0
  • hiç bir şey yapmıyorum mesela ben şuan.

0|1
    1|0
  • Hemen markete gider tüm abur cuburları çikileteları alır mideme indirir enerjimi maximuma çıkarırım açken ben ben değilim:D

0|0
    0|0
  • Hareketli müzikler dinlerim ve bana iyi gelen kişilerle sohbet ederim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Uyumaya devam ederim taki uyumaktan yorolup dinlendiğimi anlayıncaya kadar. :) ama bu durumu yaşıyorsanız üç nedeni vardır bunun.

1 sigara içiyorsunuzdur ve muhtemel yatmadan hemen önce içip yatıyorsunuzdur ve odanızda iciyorsunuzdur.

2 uyku düzeniniz belirli değildir. yani vücudun biyolojik saati hakkın rahmetine nail olmuştur.

3 yatağınız kötüdür rahat değildir.odanız havasızdır.

birde şu var depresif bir piskoloji içerisindesinizdir.

0|1
    0|0
  • Yok hiç bişi yapmam negatif gider milletin enerjisinide düşürürüm bölede nımıssızım işte yaşasın kötülük:D

0|1
    0|0
  • Hemen tuvalete gider içimdeki negatifliyi zuçar rahatlarım :D

0|1
    0|0
  • Geri yatarım

0|1
    0|0
  • Espirilerini sevdiğin arkadaşlarınla sohbet etmeni şiddetle tavsiye ediyorum.

0|1
    1|0
  • Arkadaşlarımdan destek isterim beni eylendirin nan derim:D

0|1
    0|0
  • Hemen metin abilerle konuşup neşe depolarım panpa asdfsafghjk

0|1
    2|0
Yükleniyor...